Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Petycja Żądanie naprawy wyskakującego zadania "Śmierć przywódcom"

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra

    Petycja Żądanie naprawy wyskakującego zadania "Śmierć przywódcom"

    Wszystkich, którzy mają problem z wyskakującym wciąż zadaniem "Śmierć przywódcom", które już dawno wykonali, proszę o dopisywanie się do tego wątku... Pokażmy ilu nas jest...

    Żądamy naprawienia tego irytującego błędu, który potrafi zepsuć jakąkolwiek przyjemność z gry.
    Błąd jest rozpoznany i znany od wielu miesięcy. Jak długo mamy jeszcze czekać?

    Aktualizacja: po konserwacji z dnia 01.08.2013 nie ma juz denerwujacego wyskakujacego okienka, ale zadanie (mimo jego wykonania) jest nadal zablokowane i nie mozna otrzymać naleznych nagród.
    Zatem petycja jest nadal aktualna, gdyż zadania nie naprawiono (mimo otrąbienia wcześniej rzekomo przygotowywanej poprawki), tylko zamaskowano jego wadę. Kiedy wreszcie zostanie to doprowadzone uczciwie do porządku? Ile miesięcy będziemy jeszcze czekać..?

    Jeszcze w sierpniu 2013 (juz po śłynnej Wielkiej Konserwacji) BB ogłosiło zakończenie fazy beta (???!). Tymczasem zadanie "Śmierć przywódcom" nadal jest zablokowane. Bardzo przepraszam, gdzie tu koniec beta, skoro ujawnione błędy nie zostały naprawione, a gracze pozbawienie są nagród na które zasłużyli...

    Prosze o konsekwentne wpisywanie się w tym wątku wszystkich, którzy mają zablokowane to zadanie...
    Ostatnio edytowane przez dionizos12 ; 29.08.2013 o 15:01 Powód: komunikat o zakończeniu wersji Beta

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ostatnio naprawione zostały zadania Ochotnik i Taktyk. Informacja o tych zadaniach jest z tego samego okresu i również poprawki do tych zadań są przygotowywane, ale trzeba jeszcze troszkę poczekać.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez dionizos12 Zobacz posta
    ..
    Żądamy naprawienia tego irytującego błędu, który potrafi zepsuć jakąkolwiek przyjemność z gry.
    Ale się uśmiałem

    Jak co to zgłaszam że nie mam tego problemu

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mahoo Zobacz posta
    Ale się uśmiałem

    Jak co to zgłaszam że nie mam tego problemu
    Mahoo, staram się konsekwentnie załatwić palącą dla wielu graczy sprawę, Jeżeli ciebie to nie dotyczy, to nie plącz się tu i nie przeszkadzaj. Twoje prowokacje nie robią na mnie wrażenia...

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To chyba złe miejsce wybrałeś na konsekwentne załatwianie palących spraw. Jak widzisz, forum jest konsekwentnie czytane przez graczy i czasem przez moderatorów, a nie przez deweloperów, czyli tych, którzy faktycznie mogą coś zmienić.

    Poza tym problem jest znany, a tworzenie kolejnych wątków dotyczących tego samego problemu nie przyspieszy naprawy błędów. Dla pocieszenia dodam, że prawdopodobnie nie ma też żadnego wpływu na spowolnienie naprawy. No i jak widzisz, Twój gorący apel jakoś nie wywołał lawiny postów z wpisami pokazującymi "ilu nas jest".

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak jak napisał zwolk: nikt z pracowników (wyjątkiem jest BB_Xaar) nie czyta forum, to my (moderatorzy) przekazujemy informacje dalej, ale skoro ta informacja została już przekazana, to nie zostanie przekazana ponownie tylko dlatego, ze ktoś założył X wątków na ten temat.

    Mam świadomość jakie to jest uciążliwe, bo po wprowadzeniu systemu zadań ten problem dotknął większość graczy w tym mnie i nie było fajnie jak się flash przez to zawieszał.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to co się dzieje dzisiaj z zadaniem jest skandaliczne
    wyskakuje mi ono średnio co 30 sekund
    jak grać w takich warunkach ????

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    'mimo zapewnień ze bład jest naprawiony w dalszym ciągu u mnie występuje....pozdrawiam i zycze sobie cierpliwości..

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    też mam taki problem i drażni mnie to

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie też ten problem występuje.

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.