Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Petycja Żądanie naprawy wyskakującego zadania "Śmierć przywódcom"

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten problem od kilku miesięcy

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    Ja o tym piszę od miesięcy i nic. Jak ktoś zna dobrze niemiecki, to moze bezposrednio na adres napisze do firmy Settlers, bo blad jest rzeczywiscie uniezliwiajacy gre i zawieszajacy programy w tle.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jolauplay Zobacz posta
    Ja o tym piszę od miesięcy i nic. Jak ktoś zna dobrze niemiecki, to moze bezposrednio na adres napisze do firmy Settlers, bo blad jest rzeczywiscie uniezliwiajacy gre i zawieszajacy programy w tle.
    po angielsku chyba zrozumieja... na jaki adres mozna to slac? szalu z tym zadaniem mozna dostac

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Czasami bliska jestem wyrzucenia kompa przez okno, nie da się grać

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie tez wyskakuje non stop i zdecydowanie mniej gram niż wcześniej bo mnie to strasznie denerwuje

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Również mam problem z tym zadaniem, non stop wyskakuje powiadomienie o jego zakończeniu

  7. #27
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W dniu dzisiejszym na serwerze testowym (http://tsotesting.com) pojawiła się poprawka dla zadania "Śmierć przywódcom". Jeśli testy nie wykażą problemów, z pewnością fix trafi również na polskie serwery. Gdy otrzymam potwierdzoną datę, dam znać.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Masakra się robi z tym zadaniem bywają momenty, że gra staje w miejscu przez częstotliwość wyskakiwania "wykonano zadanie"

    Powielam prośbę kolegi! -> Proszę o naprawę lub usunięcie zadania.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja również chcialbym zeby cos z tym zrobiono daje jakas budowe za jakis czas nic sie nie buduje bo wyskoczyla wlasnie ta misja zróbcie coś z tym

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie błąd również wyskakuje jak u wielu znajomych cofa cała grę i wszystko trzeba robić od nowa jaki trzeba być tłukiem żeby nie muc tego usunąć tylko wporwadzaja nowosci zeby tylko gracza zmydlic oczy ale problem pozostaje dalej jak ktos pisal wczesniej nie raz to juz wylanczam w diably ta gre jak nie naprawia tego to zapewne potraca mase gre powodzenia oby tak dalej wprowadzajcie nowe rzeczy do gry a stare zostawiajcie to nie bedzie mial wam kto grac na pelnej wersji gry jak juz zakonczycie bete powodzenia

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.