Granie na urządzeniu mobilnym z systemem Android:
patent odkryłem dopiero wczoraj (2013.06.13) i jestem zachwycony. Dotychczas nie mogłem grać na moich urządzeniach mobilnych nawet na tablecie Samsung Galaxy Note 10". Wszystko się zacinało i generalnie działało beznadziejnie.
Jest nowa apka, polecam:
Photon Flash Player & Browser
Jest to przeglądarka z wbudowanym flash'em. Włącza się oddzielnie obsługę flasha. Trzeba włączyć tryb "Game" bo domyślnie jest "Video".
Da się zrobić dosłownie wszystko! Oczywiście nie jest to komfort pracy komputera stacjonarnego ale warto, gorąco polecam
Nie testowałem bloków ... ale reszta działa
Są 3 tryby pracy kursora "myszki": punktowy (ikonka palucha), przeciąganie (piącha) i mysz komputerowa (kursorek, strzałka). Ten ostatni tryb, pomimo że ciężko się przestawić na utrudnione działanie, genialnie nadaje się do budowania budynków, pól i tego typu obiektów.
Piszcie jak to działa u Was.