Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Questy Gildi i ich wykonanie

  1. #1
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat

    Questy Gildi i ich wykonanie

    Jak w temacie : Questy Gildi i ich wykonanie jaką mam boską radochę że BB zmienią po raz 2 już Targowisko gildi.
    A tak z ciekawości zapytam kiedy dostaniemy opcje informującą nas kto machną quest gildi ??
    Myślę że nie tylko ja mam taki problem , ale wiele osób co mają gildie.
    Ostatnio muszę zmuszać ludzi by mi pisali kto zrobił questa co jest przy ponad 30 ludzi w gildi upierdliwe a przy gildiach około 60 czy 90 musza mieć ubaw.

    Mam proste pytanie kiedy dostaniemy opcje kto machnął zadanie gildi.??

    Bo takie coś jest ostatnio normą , a wielu lider gildi ma wiele ciekawszych i mięsnych text jak mysle.

    A to niedawne info osoby co nie zrobiła questu jak i sie po wywaleniu zbulwersowała chyba.

    NAPISAŁAM ze zrobilam zadanie - to jest CHAMSTWO w 2 tygodnie po zaproszeniu wywalac
    bo co ? co ? BO nie zgłosiłam zrobienia zadani ? ZGŁOSIŁAM WIADOMOSCIA D OCIEBIE .... W ODPOWIEDZ na twoja WIADOMOSC OD RAZU - kolejny ***a cham - jak bym czegos nie robiła - a tu za to ze pierwsza robie zadania - w dupe kopa - spier.dalajcie z takim SPOŁEM w dupe sie pocałujcie wiesniacy!!!!!!!


    Do BB zamiast nowych rzeczy w handlu monetami gildi dajcie nam opcje kto zrobił zadanie gildi.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    grubo. na szczęście mają to wprowadzić
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post100699

    troche juz grasz to pewnie wiesz, że pytanie KIEDY nie ma sensu.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hunkar Zobacz posta
    A to niedawne info osoby co nie zrobiła questu jak i sie po wywaleniu zbulwersowała chyba.
    Skąd wiesz, że nie zrobiła? Też bym się zbulwersował chyba.

  4. #4
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Skąd wiesz, że nie zrobiła? Też bym się zbulwersował chyba.
    dałem czas 24h na potwierdzenie a nie dostałem go nawet po 72h , czyli 3 dni to ludzie co robili questy ile stracili przez 3 dni ?

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Napisała że zgłosiła od razu, może usunąłeś wiadomość niechcący, zdarza się. No ale to tylko pokazuje jak bardzo potrzebny jest ten znacznik wykonania zadania.
    Swoją drogą niezłe ciśnienie...

  6. #6
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    -Niestety to ona nick nie podaje zgodnie z zasadami , ale na danym serwie jest masa gildi i wielu ma z tym problem , z zadaniami przez małą rzecz , proste info wykonania zadania.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To że jest w planach nie znaczy że taką opcję szybko wprowadzą

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Napewno opcja informacji w grze o zrobieniu zadania jest niezbędna i powinna być już od momentu wprowadzenia zadan gildi.
    Jednak ten problem można kontrolowac, zgłoszenie do lidera plus sceen zachowywany np przez tydzien i na żadanie okazywany, brak screena z wyknanym zadaniem i widoczną data skutkuje usunięciem z gildi. Jakos sie udalo u nas

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Odpowiedź członka gildii miała być dowodem - hmmmm... zaufanie to podstawa ale bez przesady. Jedyny dowód na teraz to screen, ale w sumie Mr. photoshop czy nawet Mr. paint z tym sobie też by poradzili.

    Także czekamy na zmiany....

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Skąd wiesz, że nie zrobiła? Też bym się zbulwersował chyba.
    w chwili wywalenia, jak licznik np 28/30 zmienil sie na 28/29, to napewno nie zrobila

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.