Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 249

Wątek: Księga rekordów

  1. #41
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jedna kopalnia kleju to taki sobie biznes, na kupno czegoś droższego (od opactwa zaczynając, poprzez wetka a na kopalniach kończąc) trzeba długo zbierać.
    Lepszym rozwiązaniem jest 5 kopalni kleju
    Weteran w niecałe 10 dni a 600 kleju za event to jeden dzień i niecałe 3 godziny

  2. #42
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mimo to daleki jestem od tego by stawiać kopalnie kleju,chyba wolałbym stawiać miedziówki,tak ze 3-4 szt robiłyby furorę.Mimo wszystko czekam na niewyczerpalne złoże ryb o którym jakiś czas temu się mówiło-mam nadzieję że dojdzie to do skutku a potem może jakaś niewyczerpalna kop żelu?

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    co prawda nie z tego serwera jestem ale śledząc sobie temat mogę i swoje trzy grosze wtrącić :P polecam Ci jednak kupić kopalnie klejnotów trochę Ci opóźni miedź (nawiasem mówiąc maksymalnie 3 można mieć więc 3-4 nie postawisz ) ale za to się zwrócą z nawiązką rok temu kupiłem pierwszą, za kilka dni się wydobędzie cała, wydobycie poszło w kolejne w ten sposób kopalni mam już komplet teraz biorę się za niewyczerpalne miedziaki niedługo już by przynajmniej jedna mogła być ale w między czasie trochę wydałem na patenty czy komplet odkrywców. Patrząc wstecz śmieję się ze swoich obaw czy za rok będę grał i tyle kasy wyrzucone w błoto. Tym bardziej polecam skoro pieniądze już wydałeś a teraz tylko problem na co przeznaczyć klejnoty.

  4. #44
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzisiaj jest dobra okazja żeby zainwestować w grę.
    Kupujesz za 400 złotych 105k kleju, stawiasz 5 kopalni kleju (jeszcze 5k Ci zostanie).
    I powoli co miesiąc (z kawałkiem ale małym) stawiasz sobie kopalnie miedzi.
    Codziennie 540 kleju oznacza że co kilka dni stawiasz nowy budynek.
    W 4 miesiące masz wypasioną wyspę (zakładam, że nie stratujesz od zera, wtedy 1/2 roku

  5. #45
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No cóż,dałem ciała bo zapomniałem zrobić screena z ilością kleju bo jednak się skusiłem i zakupiłem 5 kop kleju-czy ilość tego kleju wydana na kop kleju zostanie uwzględniona w rekordach? bo pozostało mi 16k kleju więc było 116k.Jesli tak to wkleję screena z tymi kopalniami

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez RedJul
    Kupujesz za 400 złotych 105k kleju, stawiasz 5 kopalni kleju (jeszcze 5k Ci zostanie).
    ...
    W 4 miesiące masz wypasioną wyspę (zakładam, że nie stratujesz od zera, wtedy 1/2 roku
    A po kolejnych 4 miesiącach jesteś tak znudzony grą (masz już wszystko na 5 poziomie) że rezygnujesz z dalszej gry
    Ja mam 3 kopalnie diamentów, 1 miedzi i już więcej klejnotów nie kupuje, to mi starczy nawet nie skorzystałem z ostatniej promocji

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sivy-devil Zobacz posta
    No cóż,dałem ciała bo zapomniałem zrobić screena z ilością kleju bo jednak się skusiłem i zakupiłem 5 kop kleju-czy ilość tego kleju wydana na kop kleju zostanie uwzględniona w rekordach? bo pozostało mi 16k kleju więc było 116k.Jesli tak to wkleję screena z tymi kopalniami
    jak wkleisz z dowodem że każda nówka to pewnie tak :P

  8. #48
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TimA Zobacz posta
    jak wkleisz z dowodem że każda nówka to pewnie tak :P
    To 5 screenów
    Każdy z zasobem innej kopalni.

    Ja mam nawyki sknery
    u mnie kopalnie mają czas 13,21
    Wychodzi 540 kleju dziennie
    Też swego rodzaju rekord
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.03.2017 o 18:34 Powód: połączenie postów

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    5 kopalń klejnotów 80k na składzie

  10. #50
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Ja mam nawyki sknery
    u mnie kopalnie mają czas 13,21
    Wychodzi 540 kleju dziennie
    Też swego rodzaju rekord

    Hehe,Red długo się zastanawiałem gdzie je postawić bo jednak troche postoją zdecydowałem się nie zwracać uwagi na czas wydobycia a właściwie drogi transportu.Nowe budynki będą potrzebowały miejsca na wyspie więc kop kleju umieściłem tak by mi nie przeszkadzały

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.