Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 249

Wątek: Księga rekordów

  1. #221
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    44k popa.
    Ostatnio edytowane przez pyonyer ; 21.07.2017 o 17:06

  2. #222
    Osadnik Awatar Kurde_Mole
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez e3nw Zobacz posta
    Szaleństwo.
    W każdej metodzie jest odrobinę szaleństwa :-) Duża populacja dla gracze który robi dużo przygód jest wręcz niezbędna. Duża populacja to duży stan wojsk, w każdej chwili i o każdej porze można zrobić dowolną przygodę bez obawy że zabraknie woja. Sam dożę do osiągnięcia populacji na poziomie 35 K.

  3. #223
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kurde_Mole Zobacz posta
    Duża populacja to duży stan wojsk, w każdej chwili i o każdej porze można zrobić dowolną przygodę bez obawy że zabraknie woja.
    Zeby nie braklo wojska trzeba produkcji a nie populacji. Jesli na biezaco robisz przygody na granicy wydajnosci koszar to nadwyzki i tak nie zgromadzisz, niezaleznie od tego czy masz 2k czy 25k zapasu w domkach. I vice versa, zeby zapchac domki trzeba najpierw zrobic duza przerwe w robieniu przygod.

    Mi 16k do robienia dziennie krawca i 2 alibab w zupelnosci wystarczy, a wiele wiecej i tak nie zrobie bo koszary nie przerobia.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #224
    Osadnik Awatar Kurde_Mole
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Kolego sparkz chyba nie do końca zrozumiałeś mojego posta, cytat który zamieściłeś utwierdza mnie w takim przekonaniu. Nie wie jak Ty, ale Ja nie mam problemów z bronią, mam jej na tyle że pokrywa moje potrzeby w 110% jedyne wąskie gardło to koszary. Premia x3 czy x4 to i tak jest mało jak na potencjał moich potrzeb. Fakt, obecnie trochę mniej robię przygody i wojo jest w maksymalnym stanie. Czy Ty z populacją 16K jesteś w stanie zrobić 5 x Synów pod rząd w ciągu jednego dnia ? zapewne nie, a dla mnie to żaden problem.

  5. #225
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kurde_Mole Zobacz posta
    Czy Ty z populacją 16K jesteś w stanie zrobić 5 x Synów pod rząd w ciągu jednego dnia ? zapewne nie, a dla mnie to żaden problem.
    Pytanie czy Ty potrafisz ze zrozumieniem czytac wlasne posty ?

    "Duża populacja dla gracze który robi dużo przygód jest wręcz niezbędna"

    Ktos kto robi duzo przygod nie robi 5 krawcow w ciagu dnia, bo tego nie przerobi w koszarach, a jak po tym bedzie czekal kilka dni to nagle robi sie z tego "nieduzo przygod" wiec jest to wewnetrznie sprzeczne.

    Natomiast jesli robi te przygody regularnie to nie potrzebuje wiele zapasu poza tym co niezbedne na produkcje w najblizszym okresie, co napisalem powyzej.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 15.02.2016 o 09:45
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #226
    Osadnik Awatar Kurde_Mole
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Kolego sparkz temat tego wątku nie jest odpowiednim miejscem na tego rodzaju dyskusje, to po pierwsze. Po drugie, z ilości postów jakie kolega napisał na tym forum można wywnioskować iż kolega lubi sobie popisać i jest tym typem człowieka który wszystko wie najlepiej i na wszystkim się zna. Komentarze kolegi nie zawsze muszą być na temat i trafne, grunt żeby zaistnieć, zabłyszczeć .

  7. #227
    Osadnik Awatar deagostini85
    Dołączył
    29.09.2014
    Posty
    128
    Serwer
    Złota Góra
    Odgrzewam kotleta.

    Trochę się tego nazbierało:

    Załącznik 2701


  8. #228
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez elitek Zobacz posta
    Wynik piękny, gratulacje! Ale pewnie kosztem magazynów :P
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  9. #229
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Polemizował bym czy to piękny wynik, po deskach iglastych widać że ma też sporą pojemność magazynów, czyli większość budynków na wyspie do domy mieszkalne i magazyny...

  10. #230
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak dla mnie piękny, jak robi dobre przygody to na wszystko go bez problemu stać i nie musi się męczyć z koszami i innymi bzdetami Przy okazji dba o to by chleb i piwo po 10m nie chodziły

Odpowiedz w tym wątku
Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23 24 25 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.