Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62

Wątek: Uwaga na reset konta !!

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    149
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dlatego przydało by sie cos więcej niż jeden artykuł z kodeksu i stado wykrzykników po tekscie że BB to złodzieje.

  2. #12
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jest tylko jeden problem, jeśli postanowienia regulaminu czy umowy są sprzeczne z prawem, z gruntu są nieważne.
    Gdy w grę wchodzą pieniądze wbrew pozorom jesteśmy nieźle chronieni tyle tylko że nie zawsze o tym wiemy lub chcemy z tej wiedzy skorzystać.
    Jedyną możliwością jest ubieganie się o zwrot kosztów zakupionych kredytów od Ubisoft poprzez użycie artykułu kodeksu cywilnego w art. 415 tj. odszkodowanie.

    Zresztą taką formą odbicia odpowiedzialności posługuje się nie tylko Ubisoft, ale również istockphoto, apple, axnspin, google itd. Nijak takie postępowanie nie wykracza poza literę prawa. Wiele wzorców stosowanych w obrocie konsumenckim zawiera postanowienia które wyłączają lub istotnie ograniczają odpowiedzialność względem konsumenta za niewykonanie lub nienależyte wykonanie zobowiązania. Odpowiednie ukształtowanie ograniczenia odpowiedzialności przedsiębiorcy w umowie konsumenckiej jest zagadnieniem złożonym i wymagającym znajomości specyfiki konstruowania tego rodzaju umów.
    Ostatnio edytowane przez JackDanieIs ; 07.06.2013 o 23:46

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kupując klejnoty nie kupujesz gry ani gwarancji ze gra będzie dostępna, jeśli otrzymałeś klejnoty na konto to obie strony wywiązały sie z umowy, ty dostarczyłeś pieniądze, ubisoft klejnoty i tyle.

    Wracając do sądów, policji itp. Nie jedna osoba już dużo mówiła (pisała) i jakoś z tego nic nie wynikło, albo nie chciała sie pochwalić swoimi wywojowanymi osiągnieciamy w sądzie.
    Z resztą chcesz wojować w sądzie, powiedz ile sobie policzy prawnik za taką batalie z taką koroporacja jak UBI
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 08.06.2013 o 09:53

  4. #14
    Osadnik Awatar scorpio
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proszę jeszcze wziąć pod uwagę kwoty, jakie wydaliście na grę... Mowa o sądach jest śmieszna, biorąc pod uwagę że większość ludzi nie wydała na grę ani złotówki albo jakieś marne grosze... No chyba że ktoś tysiącami płaci za klej :]
    FORUMOWY SZYDERCA

  5. #15
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Kasowanie informacji?
    Chyba myślimy o innych postach, żeby nie było, że tylko coś mówię to podaje link do postu gracza Wooem tutaj. Post jak widać jest osiągalny dla każdego gracza. A tematy o których myślisz wprost nawoływały do zasypywania supportu wiadomościami. Posty do supportu należy pisać w swoich sprawach, wiadomości wysyłane odwołujące się do innych graczy mogą zostać pominięte.

    2. Utrata klejnotów?
    Jeśli ktoś zapoznał się z postem przedstawionym powyżej, to zapewne zauważył fragment:
    Cytat Zamieszczone przez Wooem Zobacz posta
    W ramach rekompensaty otrzymasz następujące rzeczy:
    - wszystkie klejnoty przez Ciebie zakupione, nawet te które zostały użyte
    - wszyscy specjaliści którzy nie zostali zakupieni za klejnoty, czyli ci zakupieni za prezenty eventowe
    - budynki zakupione za prezenty eventowe
    - 3 ostatnie prezenty otrzymane z systemu
    - wszystkie rzeczy otrzymane z pudełek, które nie zostały automatycznie zwrócone na konto
    - a także po 8000 kamienia, desek iglastych i narzędzi, po 5000 marmuru, desek liściastych i monet oraz po 3000 granitu, desek egzotycznych i map.
    Tak, wiec nawet po zresetowaniu konta wszystkie przedmioty zakupione za klejnoty oraz budynki specjalne zostają przywrócone.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wydaje mi się, ze nie chodzi tu tylko o materiały. Jak ktos by zburzył dom w ktorym teraz mieszkacie i powiedział "masz tu cegły za niego, piasek. cement i wode" to zakumalibyscie o co chodzi Należała by sie jakas rekompensata....bo jak ktos do tych cegieł dorzuciłby 500k - 1 mln zł - to juz usmiech na waszej twarzy by był a nie złość
    Z drugiej co za problem dla ubi zrobic konto postawic te same budynki i dac troche materiałow niech sobie gośc poukłada i po sprawie.
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    wbić 44 poziom nie jest łatwo.

    co z tego że oddadzą cały klej i budynki eventowe jakie miałeś wcześniej. ciekawe jak Wy byście gadali jakby wam zresetowali konto i napisali masz tu 5k desek odbuduj sobie wyspę i siedź cicho.

  8. #18
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wystarczy nakręcić dwuminutowy filmik ze swoją wyspą i ma się prawne zabezpieczenie w razie utraty. A to że w umowach jest ze konta należą do BB według mnie jest totalną bzdurą. Mój email moje konto.

  9. #19
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez The_Matius Zobacz posta
    wbić 44 poziom nie jest łatwo.

    co z tego że oddadzą cały klej i budynki eventowe jakie miałeś wcześniej. ciekawe jak Wy byście gadali jakby wam zresetowali konto i napisali masz tu 5k desek odbuduj sobie wyspę i siedź cicho.
    Pewnie zachowalibyśmy sie jak ten kolega którego dotknął problem, on nie siedzi cicho jak widac.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Śmieszni jesteście co niektórzy. Jak chodzi o wasze prawa to już lecą groźby o sąd i przepisy prawa ale regulamin to każdy odhaczył że się zaznajomił mimo że do niego nawet nie zajrzał. A było trzeba przeczytać i zastanowić czy się zgadzacie z warunkami zamiast teraz płakać na forum.

    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    A to że w umowach jest ze konta należą do BB według mnie jest totalną bzdurą. Mój email moje konto.
    Jak Ci się nie podobają warunki to gra nie jest obowiązkowa ani konieczna do życia. Możesz zamknąć okno przeglądarki i tu nie wchodzić.

    Cytat Zamieszczone przez thordis Zobacz posta
    Pewnie zachowalibyśmy sie jak ten kolega którego dotknął problem, on nie siedzi cicho jak widac.
    Akurat zdarzyło mi się w innej grze. Byłem zły ale wiedziałem, że obsługa gry się tym nie zajmie ponieważ uprzedzili mnie tym faktem w regulaminie na który się zgodziłem, więc nie latałem po forach straszą obsługę sądem. Nie będę z siebie robić hipokryty. To tak jakbyś poprosił kolegę żeby Ci pożyczył samochód, ten się zgadza ale stawia warunek że bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Ktoś Ci wjeżdża w tył a Ty podstawiasz mu uszkodzone auto i umywasz ręce.

    Jak umowa Ci nie pasuje to nie bierz auta (nie zakładaj konta) koniec kropka.
    Ostatnio edytowane przez Mahoo ; 09.06.2013 o 16:16

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.