Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Geolog i "skrzynka w kamieniołomie"

  1. #1
    Osadnik Awatar Sam_O_tnosc
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia

    Geolog i "skrzynka w kamieniołomie"

    wiem wiem zła nazwa "skrytka w kamieniołomie

    Witam, mam pytanie dotyczące umiejętności geologa "skrytka w kamieniołomie"
    na 150 poszukiwań nie znalazł geolog żadnych dodatkowych skarbów ( szukałem mając odkryte wszystkie złoża )
    dodane 3 manuskrypty = 30% szans.

    Moje pytanie następujące:
    Jakie to niby skarby może znaleźć?
    Czy znajduje je tylko przy znalezieniu złoża kamienia, czy też mimo tego powinien je znaleźć?

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na testowym było to 25 kamieni lub 25 desek iglastych

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u nas prawdopodobnie jest juz fixnieta wersja i skarby trafiają sie jedynie jak nie masz odkrytych złóż, na testowym skarby trafiały sie nawet jak były wszystkie, ale niebiescy na tamtejszym forum pisali ze ma to być poprawione

    Dodatkowo prócz kamieni i desek igła trafia sie po 25 marmuru i 25desek lisc -.-
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 07.06.2013 o 12:11

  4. #4
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na takie umiejętności przymusowo trzeba wydać punkty jeśli chce wyszkolić swoje geologa, a nie zatrzymać się po 3 manuskryptach...

  5. #5
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No cóż, jak na koszta tej inwestycji, to zysk w deskach iglastych i w kamieniach jest oszałamiający hehehehehe ... nie mówiąc już o szansie na ten oszałamiający zysk

  6. #6
    Osadnik Awatar Sam_O_tnosc
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Galmachar a wiec inwestuj wszystkie pkt naraz jak Cie stać dodaje się od dołu drzewka więc najpierw są dostępne takie właśnie "talenty" mnie zdziwiło, że nie działają jak na testowym np szukanie miedzi, mimo już posiadanych złóż na testowym przynosili chociażby rude miedzi, tutaj to nie działa. Owszem przynoszą rude ale tylko i wyłącznie przy szukaniu złóż jeśli je znajdują

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dodatkowo prócz kamieni i desek igła trafia sie po 25 marmuru i 25desek lisc -.-
    Hahaha, tyle czasu wprowadzania udogodnień aby gracz po jednym tygodniu opuścił ręce i powiedział. Boże widzisz i nie grzmisz...

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    Nie rozumiem o co wam chodzi, jakich niby to skarbów spodziewaliście się na poszukiwaniach kamienia? monet? granitu? Ludzie zastanówcie się kamień szukamy 1 min. z lepszym geologiem, biorąc pod uwagę 30% szansy to raz na 4 min. w zaokrągleniu w górę trafiałby się skarb. Nawet jeśli byłoby to 5 monet, ba jedna moneta to przy założeniu, że umiejętność by działała dodatkowo na już odkrytych złożach gospodarka padłaby po tygodniu, bo znalazłaby się banda frajerów którzy co minutę wysyłaliby geologów dla takiego skarbu! Umiejętności geologów są moim zdaniem ciekawie rozwiązane.
    Ostatnio edytowane przez Gwizdak ; 08.06.2013 o 20:08

  9. #9
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Gwizdak

    No w kamieniu to można znaleźć coś cennego jak sie dobrze szuka np. złoto czy kamienie szlachetne / klejnoty hehehehehe

    Ja bym sie nie pogniewał na takie malutkie złoże klejnotów o wielkości 5k

    No wtedy możliwe że bym sie skusił na inwestowanie w geologa ... a tak, to poczekam cierpliwie na możliwość awansowania gienków i ulepszenia wyspy.


    Na razie zbieram surowce pod przyszłe ciekawsze badania hehehehe

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.06.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    @Hakardrag
    W tej umiejętności albo w kolejnej od 40 poziomu jakiś taki drobny smaczek jak "8 slot w czarnych rycerzach" mógłby zostać zaimplementowany, też bym się nie obraził

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.