Zobacz wyniki ankiety: Za, czy przeciw?

Głosujących
57. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

    54 94.74%
  • Przeciw

    3 5.26%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Notatnik

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia

    Notatnik

    W grze brakuje tak ważnej rzeczy jak notatnik. Bardzo byłby pomocny prosty notatnik choćby z limitem znaków do tysiąca. Korzystamy niejednokrotnie z kilku różnych urządzeń przy grze i nikt nie będzie nosił zapisków ze sobą wszędzie. A jakby był notatnik z powiadamiaczem w którym można byłoby ustawić na przykład alarmy na jakąś godzinę i datę, to byłby to już szczyt szczęścia. Rzecz nieodzowna do bufowania na przykład.
    Ostatnio edytowane przez tojanik ; 06.06.2013 o 09:40

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    już kiedyś o tym pisałem i zero odzewu.

    Ja notatki swoje zachowuje wysyłając maile w grze do samego siebie bo wiem, że często coś się dostaje na czacie
    (link do przygody, opis, czy info od znajomych lub coś komuś przekazać, lub spis bufów)

    Jak ktoś ma lepszy sposób to niech pisze.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zdecydowanie za, nawet gdyby był bez wodotrysków.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Jestem za

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja używam notatnika systemowego Mam pliczek tekstowy w którym mam spisane wszelkie pomocne rzeczy typu gotowe listy budynków do buffowania, własne składy wojsk na różne przygody czy gotowce z odpowiedziami na często pojawiające się pytania na Pomocy. Gdyby istniał notatnik wbudowany w grę, pewnie i tak bym go nie używał, bo nie dałoby się go otworzyć w osobnym oknie. Przeważnie gram na 2 monitory, na jednym jest przeglądarka z grą, na drugim albo otwarty poradnik do przygody, albo właśnie notatnik.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taki notatnik mógłby się przydać osobom, które nie noszą ze sobą wszędzie laptopa, czy tabletu (tableta?) i logują się z kafejki, od znajomego, gdzie nie mają własnych narzędzi. Sam używam excela i mam tam całą masę notatek i wyliczeń, ale na notatnik w grze też bym się nie pogniewał. A jeszcze jakby można było dodać komentarz do awatara znajomego, to już w ogóle by była miła sprawa.

  7. #7
    Osadnik Awatar Koza54
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Przyda sie
    Zapraszam do dobrej Gildii Wiecej informacji tutaj

    ,,Samemu dojdzie sie daleko ale w Druzynie [Gildii] jeszcze dalej!,,

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    A ja używam notatnika systemowego Mam pliczek tekstowy w którym mam spisane wszelkie pomocne rzeczy typu gotowe listy budynków do buffowania, własne składy wojsk na różne przygody czy gotowce z odpowiedziami na często pojawiające się pytania na Pomocy.
    Polecam notepada++ albo cos innego z zapisywaniem sesji, mniej zabawy z otwieraniem plikow.

    Poza tym polecam jeszcze jeden trick (jesli juz ktos sie zdecyduje na np++) - zapisywanie informacji nie w plikach .txt, tylko z rozszerzeniem dla jakiegos jezyka programowania, i wykorzystanie kolorowania skladni (komentarze, hashe itp) do kolorowania sobie notatek.

    Co do samego pomyslu to milo byloby cos takiego miec, ale podejrzewam, ze jakby dobrze poszukac to daloby sie znalezc jakas zewnetrzna aplikacje pracujaca w chmurze ktora udostepnia podobna funkcjonalnosc, a nie jest ograniczona do odpalonej gry.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    A jeszcze jakby można było dodać komentarz do awatara znajomego, to już w ogóle by była miła sprawa.
    O, to to Dodajesz kogoś do znajomych w ramach wymiany czy sprzedaży dropa, po jakimś czasie masz takich znajomych na pęczki i nawet nie wiesz co takiego Cię z nimi łączyło. Notatka przy awatarze by to rozwiązała. A znajomość pewnych faktów "z przeszłości" mogłaby być pomocna np przy kolejnych wymianach czy sprzedażach (choćby odpada wtedy konieczność bawienia się z ofertami typu rybka za 1K monet bo idzie oferta bezpośrednia). Ale tu jakby nieco odbiegamy od głównego tematu

  10. #10
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Używam dodatku do google chrome o nazwie quick note, polecam.
    No fuck was given that day.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.