Zamknięty wątek
Strona 44 z 46 PierwszyPierwszy ... 34 42 43 44 45 46 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 454

Wątek: konserwa 06.06.20,13

  1. #431
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    NIE TYLKO TLUMACZENIE - poczytaj tekst na stronie logowania:
    Wszystkie serwery na całym świecie mają taką samą wersję silnika gry, różnica jest wyłącznie w tłumaczeniu. Poza tym to jest gra online, ona NIGDY nie będzie skończona

  2. #432
    Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Mahoo Zobacz posta
    TedMruczek wkleił Ci powyżej. Jak widać to Ty się postaraj zrozumieć co deweloper mówi o swoim produkcie zanim zaczniesz wysuwać swoje teorie i przeczytaj warunki. Wskazywać palcem i wytykać jest najłatwiej a znaczna większość jak i również mój dyskutant nie zadali sobie trudu żeby przeczytać chociażby ten nieszczęsny regulamin który mówi o tym znacznie szerzej niż wstawka Ted'a. Za to do psioczenia na support to tutaj cały wątek chętnych jest. Dlatego pisze o zachowaniu jak banda rozwydrzonych bachorów i poniekąd o hipokryzji jaka temu towarzyszy.
    Widzę, że pewne fakty do Ciebie nie docierają. Przeczytaj wypowiedź Djaus oraz tłumaczył to BB_xaar.
    Widzę, że nazywanie kogoś bachorem to dla ciebie (tym razem z małej litery) normalne zachowanie, więc z mojej strony EOT

  3. #433
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja widzę czarno na białym informację że mogą być błędy i że gra nie jest skończona więc nie pisz mi o nie docieraniu faktów bo to do Ciebie chyba coś nie dociera. Djaus nie jest z ekipy BB tylko zwykłym użytkownikiem więc nie masz się na co powoływać. Wkleisz tekst lub odnośnik do tego co pisał BB_Xaar, i że zaprzecza temu co jest ta napisane i oświadcza że dotyczy to TYLKO tłumaczenia to możemy rozmawiac, wtedy o konkretach. Jak na razie odsyłam stronę wcześniej do wklejonego zrzutu ekranu i przeczytania co jest napisane jak odpalasz grę. Jak nie zrozumiesz przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i tak do skutku a potem przychodź miałczeć na forum że grę wyłączyli na kilka h albo że konserwacja się przedłużyła.
    Ostatnio edytowane przez Mahoo ; 06.06.2013 o 16:00

  4. #434
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przerwy konserwacyjne (te planowane i te mniej planowane, te kończące się o czasie i te nieco przedłużone też) nie są powodem dla którego gra ma dopisek BETA. Gdyby tak było, serwery niemieckie nie miałyby przerw konserwacyjnych. Bugi też mają te same co i my. I forum, na którym mogą zgłaszać zauważone błędy i własne propozycje zmian w grze też mają Wszystko mają...oprócz dopisku BETA

    A miauczenie na forum to już takie polactwo w czystej formie...Polak jak nie ponarzeka to chory

  5. #435
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No bo każda gra online musi być rozwijana, poprawiana a serwery będą miały przerwy konserwacyjne tak samo jak i czasem będą miały awarie i przerwy zawsze będą tak jak mówisz. Dlatego jak ktoś tego nie rozumie to może powinien rozważyć nie korzystanie z takich usług.

    Albo nie.... lepiej płakać, wytykać, wymagać i pisać jaki to support niekompetentny i zły i w ogóle wszystko do dupy a jednocześnie korzystać xD Ot takie zakłamanie
    Ostatnio edytowane przez Mahoo ; 06.06.2013 o 16:39

  6. #436
    Początkujący Osadnik Awatar violkademolka
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    Silnik silnikiem ale jak po 30 min wczytalo moja mape to wywalilo mnie i teraz cykl zaczal sie od noiwa...inni graja a ja wisze((To nie jest ok

  7. #437
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Inni grają a ja siedzę w pracy...jeszcze jakieś 4 godziny...i nie mogę wejść do gry bo admini zablokowali...to nie jest OK...chcę rekompensatę od BB za to, że mam pracę i nie mogę wtedy grać...

  8. #438
    Osadnik Awatar Hunkar
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Wszystkie serwery na całym świecie mają taką samą wersję silnika gry, różnica jest wyłącznie w tłumaczeniu. Poza tym to jest gra online, ona NIGDY nie będzie skończona
    Nie silnik gry a jej skrypty i tak zerkając to problemy wynikają z wersji językowej , plus niekompetencji osoby odpowiedzialnej za grupę zajmującą się tą kwestią.
    Ostatnio edytowane przez Hunkar ; 06.06.2013 o 16:45

  9. #439
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja przykładowo nie moge wejść na moją mape z 2 konta,bo ciągle jest ''wczytywanie'' i nie ma nawet anuluj.. a chciałem sobie premie dać

  10. #440
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I kolejna ciekawostka

    Jeden z osadników przeprowadził eksperyment, który sprowadził na niebo czarne
    chmury, powodując ogólną ciemność na Twojej wyspie. Gdy chmury w końcu
    zniknęły, przed Domem władyki udało Ci się odnaleźć sporo prezentów i karteczkę
    z przeprosinami.
    Jak widać zastąpili tamtą notkę inna notką

    No to teraz czekamy na wpisy że znów jakieś badziewie dali
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 06.06.2013 o 17:16

Zamknięty wątek
Strona 44 z 46 PierwszyPierwszy ... 34 42 43 44 45 46 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.