Zobacz wyniki ankiety: GLosowanie

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za tagami

    4 12.12%
  • jestem przeciw

    23 69.70%
  • Jestem obojetny

    6 18.18%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Na forum przed nickach TAG

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Pomysl jest lekko do bani niestety a jego opracowanie jeszcze gorsze...
    1 - Regulamin dzialu:
    Każdy temat powinien zawierać opis proponowanych zmian (jeżeli jest to uzasadnione, można zamieścić np. schemat czy grafikę ilustrującą zagadnienie) oraz argumenty przemawiające za jego wprowadzeniem.
    2 - Forum funkcjonuje na osobnym serwerze i zaden skrypt forum nie zawiera polecen do wyciagania danych z serwerow gry.
    3 - Forum funkcjonuje na osobnym serwerze i zadna gra nie pozwoli jakiemus skryptowi forum na laczenie sie z baza danych i wyciaganie z niej informacji zeby nie ziwekszac obciazenia.

    Poniewaz tag zmienia sie przy zmianie gildii to skrypt forum musialby to sprawdzac dla kazdego uzytkownika, ktory napisal cos w temacie przy kazdym otwarciu tego tematu - to wystarczy, zeby niezle przytkac dowolny serwer gry iloscia polaczen.

    4 - Jedno forum obsluguje kilka serwerow gry a jesli dobrze ise orientuje tagi gildii musza byc unikalne w skali jednego serwera a nie wszystkich - w tym przypadku umieszczanie ich mogloby byc mylace.

  2. #12
    Osadnik Awatar Koza54
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    tez fakt :P
    Zapraszam do dobrej Gildii Wiecej informacji tutaj

    ,,Samemu dojdzie sie daleko ale w Druzynie [Gildii] jeszcze dalej!,,

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.