Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Dwie Wyspy

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    RumcajsPL po Twoim barwnym opisie zaczyna mi się podobać. Zwłaszcza trudność ze zdobyciem wyspy przez obsadzenie ciężkimi przeciwnikami. Czemu nie ma ankiety?

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma ankiety, to po pierwsze. A po drugie wątek jest w złym dziale. Bardziej odpowiedni byłby Pomysły i sugestie.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wydaje mi sie, ze Wy kompletnie nie rozumiecie podstawowej rzeczy. Mowicie tu o budowaniu i niszczeniu jakby to byla gra przeznaczona do pvp. To jest gra ekonomiczna. Ja kompletnie nie widze sensu, dla ktorego jakies budowle mialyby ulegac zniszczeniu. W ta gre graja ludzie, ktorzy nie chca sie martwic o to, czy jak sie rano obudza zastana zgliszcza. Przeciez jasnym jest, ze macie mnostwo gier w scenerii, ktora opisujecie dlaczego wiec gracie w gre, ktora tego nie posiada i domagacie wprowadzenia tych elementow? Caly urok gry polega na tym, ze jedyna interakcja miedzy graczami tutaj to handel i przygody. Poza tym nie o tym mowil autor watku.

  4. #24
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    To co kolega napisał to dobry pomysł.

    Cytat Zamieszczone przez SebaD1979 Zobacz posta
    Nie ma ankiety, to po pierwsze. A po drugie wątek jest w złym dziale. Bardziej odpowiedni byłby Pomysły i sugestie.
    Ja tego wątku nie zakładałem, ale cała idea podoba mi się i innym chyba też, więc zaraz przeniosę ten wątek do działu "Pomysły i Sugestie" oczywiście z Ankietą, i zobaczymy jakie będą pomysły poprawiające to co ja napisałem.

  5. #25
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Temat zostaje przeniesiony do Pomysłów i propozycji, autora wątku proszę o dodanie ankiety.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #26
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Zdecydowanie nie, posiadam niestety tylko 1 wyspę i jakimś dziwnym sposobem zupełnie nie widzę potrzeby posiadać drugiej. Jestem totalnie samowystarczalny. Mam w większości zapchane magazyny, nie wiem co jeszcze mógłbym masowo produkować. Po co mi druga wyspa? żeby produkować jeszcze więcej towaru? Nie wiem jakim magicznym sposobem brakuje wam na cokolwiek miejsca.. usuńcie niepotrzebne gałęzie gospodarki to zniweluje problem.
    No fuck was given that day.

  7. #27
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez JackDanieIs Zobacz posta
    Zdecydowanie nie, posiadam niestety tylko 1 wyspę i jakimś dziwnym sposobem zupełnie nie widzę potrzeby posiadać drugiej. Jestem totalnie samowystarczalny. Mam w większości zapchane magazyny, nie wiem co jeszcze mógłbym masowo produkować. Po co mi druga wyspa? żeby produkować jeszcze więcej towaru? Nie wiem jakim magicznym sposobem brakuje wam na cokolwiek miejsca.. usuńcie niepotrzebne gałęzie gospodarki to zniweluje problem.
    Kolego zgadza się to co piszesz, ale taka kolejna wyspa mogłaby być przede wszystkim teatrem walk pomiędzy graczami w przypadku gdy weszłoby PvP. Wyspa którą mamy obecnie jest nie tykalna. Oczywiście część graczy woli ekonomię, ale jeśli inna część graczy będzie się zwalczała na takich dodatkowych wyspach, to ty jako producent uzbrojenia i żywności będziesz im to dostarczał.
    Skoro masz pełne magazyny to miałbyś okazję trochę towaru upłynnić po dobrych cenach. Dowodem na to są wszelkie rozgrywki typu "Koniec Świata" lub zadania kryzysowe.
    Pozdrawiam

  8. #28
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak ankiety, wątek zamykam.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.