Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Dwie Wyspy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra

    Dwie Wyspy

    Co wy na to żeby każdy gracz który gra w The Settlers online Beta od 20 poziomu miał dwie wyspy proszę zgódźcie się. Proszę.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hmmm. Nie.

  3. #3
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Na dwie sie NIE zgadzam - ja chce 20

  4. #4
    Osadnik Awatar Radieth
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po co Ci na 20 poziomie 2 wyspy? Prawdopodobnie masz tyle miejsca na wyspie, że druga wyspa nie jest potrzebna, chyba, że dla jaj.

  5. #5
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Dokladnie - dla JAJ, zaloze farme kurza i na najblizszym evencie wielkanocnym dorobie sie na jajach

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja uważam że to jest dobry pomysł aby gracz miał 2 wyspy ale od poziomu 40 a nie 20, no i taka myśl że tą drugą wyspę będzie można atakować, czyli jakieś budowle obronne by się przydały, ale tu już wkraczam w pvp czyli taka nasza TSO utopia

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    jestem na tak, z przed piśmiennym

  8. #8
    Meyska
    Ja powiem tak - brakować miejsca może komuś kto nie ma co robić z pieniędzmi i za złotówki kupił tyle budynków że mu miejsca brakło. Albo ewentualnie komuś kto tak się rozwinął, to jedynie chyba gracze z 50 lvl. Więc jeżeli już to powinna być swego rodzaju 'nagroda' dla tych co stoją na lvlu 50tym. Wówczas Ci gracze mieliby co robić - rozgospodarować nową wyspę.

  9. #9
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rozumiem że to w kategorii dyskusji, a nie zgłoszenie nowego pomysłu usprawnienia w grze

    Ja czasem mam 2 wyspy, a jak znajomy zaprosi to i nawet 3 Z zagospodarowaniem tych dodatkowych wysp kiepsko, ale powalczyć z bandytami można

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    2 wyspy moga byc jednej glownej gdzie jest dom wladka bedzie nie do ruszenia na pvp a ta druga wyspa bedzie z mozliwoscia atakowania ;] farmienia i niszczenia wszystkiego co na tgej wyspie jest oczywiscie mozna bedzie robic fortyfikacje :]



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.