Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Dzień dziecka bez prezentów ?????????/

  1. #11
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To że nie robicie awantury nie znaczy że nie zachowujecie się bezczelnie. Jak nie rozumiesz czytaj mój post wyżej jeszcze raz. Jak nie zrozumiesz to jeszcze raz i tak w kółko. Chyba ze potrzebujesz tłumacza języka polskiego na język dla niezrozumiałych.
    Pół żartem? Pół żartem to idź spamować na Off-topic. W tym dziale raczej nie ma miejsca na żartowanie sobie z BB. Nie że ich bronię. Ale BB raczej nie bierze sobie na żarty takiego bezczelnego wytykania.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    W tym dziale raczej nie ma miejsca na żartowanie sobie z BB.
    A kto sobie niby żartuje z BB? Chyba sam potrzebujesz tłumacza skoro widzisz rzeczy których nie ma. I doczytaj co to jest off-topic i do czego służy bo najwyraźniej nie masz pojęcia. Poza tym nie wiedziałem że BB potrzebuje adwokata, jak ktoś z obsługi uzna temat za bezużyteczny to go usunie albo przeniesie, Ty nie jesteś tu od robienia porządków i wytykania palcem kto jest jaki.

    A tak a propos wytykasz komuś off-topic (niesłusznie zresztą) a właśnie to robisz. Tzw hipokryzja
    Ostatnio edytowane przez Mahoo ; 01.06.2013 o 13:09

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie popłaczcie się

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja się popłacze bo myślałem że obudzę się z latającym osadnikiem (bez skojarzeń ) a tu ni ma :P Żona może potwierdzić bo zawsze to powtarza że jestem czasami jak dziecko ^^

    /EDIT - nasze modły zostały wysłuchane
    Ostatnio edytowane przez Mahoo ; 01.06.2013 o 13:36

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzię ku je my .
    A dla tych "dorosłych" - skoro Wam prezent BB team's nie przypadł do gustu - oddajcie go innym.

  6. #16
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    ja uwazam ze prezety ktore dostalismy na dzien dziecka sa sredniej jakosci :P

  7. #17
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mogliśmy nic nie dostać...

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Super prezenty !!, dzięki . Zastanawiam się .. a zresztą szkoda słów.. żenujące.Nie.. muszę napisać bo mnie szlak trafi . Dostać coś , gdzie o prezenty dla wszystkich ktoś inny prosi w imię uprzejmości , to zawsze znajdzie się stado malkontentów -> baranów. Zamiast przyjąć prezent i podziękować.. Nie ważne. Raz jeszcze dziękuję ślicznie za prezent

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    183
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No bo najlepiej jakby rozdali 5 silosów 3 młyny wodne i 10 zaciągów. I tak by się znalazł taki co by powiedział że słabe i by wolał co innego :P

    Cała klasa mowi:

    DZIĘ-KU-JE-MY!!


Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.