Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz zadania kryzysowe

Głosujących
202. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pozytywnie

    65 32.18%
  • Mogło być lepiej

    91 45.05%
  • Negatywnie

    46 22.77%
Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: [Podsumowanie] Zadania kryzysowe - Upadła Armia

  1. #21
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Odnośnie terminu i czasu trwania informacje dostępne są w temacie poświęconym temu wydarzeniu Tutaj. Cykl zadań zakończył się dnia 30.05.2013 tak jak to było planowane.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Policzyłem jeszcze raz spokojnie wszystkie własne koszty i zyski z Upadłej Armii i... no cóż, odwołuję wszystkie swoje dotychczasowe uwagi dotyczące nieopłacalności tych zadań. Przyjmując, że otrzymywałem średni drop z obu przygód trzyosobowych (bo nie pamiętam jaki konkretnie), wychodzi czysty zysk w postaci zasobów o wartości około 4k monet.
    Niezależnie jednak od tego, podtrzymuję swoje zdanie na temat znikomej wartości pakietów medycznych :P

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Prawda taka, że nie wszystkim się dogodzi. Osobiście zrobiłem 4 Wiatry i Upadłą Armię. Zaznaczę, że nie siedzę 24h/dobę. Nie miałem z tym żadnego problemu. Cześć z Klanu, uznała, że nie warto i nie robiła. Nie płaczą.
    Wartość pakietów medycznych wyjdzie po wprowadzeniu PVP.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    66
    Serwer
    Kolonia
    Chcialbym tez pochwalic BB za dobra komunikacje podczas eventu - wysylane wiadomosci z przypomnieniem kiedy sie zadania koncza rozwiewaly wszelkie watpliwosci (cos czego brakowalo podczas pierwszego eventu kryzysowego). Czyli jako plus: komunikacja.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    29.10.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    bieda z nędza dla lvl 46+
    można było lepsze nagrody dać na koniec
    250 klejnotów to w sumie dla bb sporo....
    w innym temacie...przyspieszając odkrywców mam 8 zamiast skrócić wydłużało po reklamacji odsyłali 120 klejków gdy faktycznie traciłem 8x30 wiec rachunek jest prosty
    ale tylko w mojej matematyce.......

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Minusy:
    - Za duże ilości surowców (saletra i bale egzo, stal), nigdy nie sprzedawałem saletry i od początku gry zebrałem jej tylko ok 4600, więc wartość 5k to za dużo, 10k bali to jakieś 2k monet (ceny Nowej Ziemi) a w nagrodę 100 monet + 100 mapek = ok 900-1000monet ostatecznie zatrzymałem się na tym zadaniu.
    Akurat tu mam odmienne zdanie , duży plus za zadanie z wydaniem saletry . Tez nigdy nie sprzedawałem saletry i nagromadziło mi się 100k tego syfu ,
    w pierwszy dzień kryzysu pozbyłem się 50k tego surowca po niezłej cenie . Thx BB .

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    plusy:
    - coś się działo,
    - zrobiłem Dzieci Sawanny

    minusy:
    - Dzieci Sawanny (dla wielu osób nie do przejścia, szczególnie bez weterana, a drop za drogi)
    - pakiety medyczne jako nagroda (zamiast tego wolałbym silos lub młyn wodny)

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar Mihau_Alu
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    PLUSY:

    -Było co robić (Zerwanie z monotonią gry)
    -Dobrze określony czas trwania
    -Klejnoty jako nagroda
    -Zadania typu "Wyprodukuj dany surowiec" (nie wymagają dużo czasu)
    -Brak narzuconego rodzaju premii (w zadaniu żeby znajomy użył premii)
    -Możliwość ukończenia w tydzień (kwestia szczęścia / pomagania sobie np lubczykiem/szkółką, kupno dropu)
    -Komunikacja (wysyłanie przypomnień o końcu wydarzenia)
    -Nagrody za niektóre zadania
    -Dzieci sawanny (motywacja by zrobić tą przygodę)

    MINUSY:
    -Wystaw osadników (za długo trwa)
    -Niski poziom trudności
    -zły podział zakresów lvl (dostosować do posiadanych jednostek wojskowych)
    -nagrody nie zawsze wartościowe w porównaniu do kosztów
    -Za dużo surowców do wydania (saletra, egzotyczne drewno, stal)
    -pakiet medyczny jako nagroda (bezwartościowe i zbędne dla graczy z wysokim lvl)
    -nieadekwatne nagrody za niektóre zadania cząstkowe
    -cienka nagroda końcowa
    -Dzieci Sawanny (mała opłacalność)

  9. #29
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Dla minus to zmuszenie do robienia Zakazanych Eksperymentów, przygoda wybijająca dogłębnie wojsko. Nie potrzebne pakiety medyczne, które tylko leżą bo są nie potrzebne w ogl. Hmm ogólnie nagrody nie były ciekawe jak to BB obiecywało. Zaś nas oszukali, ale co innego uważają za ciekawe i interesujące nagrody. Plusy to, że nie było losowości prawie żadnej jak to było w 4 Wiatrach
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 31.05.2013 o 09:46

  10. #30
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    PLUSY:

    - wyglada na to, , jakby BB uczylo sie na bledach i tym razem nie wrzucalo zadan, ktorych mozliwosc ukonczenia byla czysto losowa

    MINUSY:

    - caloksztalt, zadania wygladaja jakby byly obliczone tylko na przewietrzenie magazynow i sprawiaja wrazenie, jakby BB nie chcialo walczyc z nadmiarem bezuzytecznych surowcow poprzez zrobienie ich uzytecznymi, tylko poprzez okresowe wyplukiwanie ich.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.