Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś wprowadzenia zadania uzupełniającego np "Desant Piratów na Wyspę"?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    1 14.29%
  • Tak, ale losowa likwidacja budynków to przesada!

    5 71.43%
  • Mam to w nosie.

    1 14.29%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zadanie uzupełniające

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra

    Zadanie uzupełniające

    Czy nie byłoby sensowne wprowadzenie zadania/przygody, która m.in. umożliwiłaby zakończenie przygód wymagających usunięcia wroga z wyspy?
    Ja mam problem z dwoma zadaniami: Ochotnik i Taktyk (w Pierwsze jednostki uderzeniowe). Otóż w pośpiechu je pominąłem i teraz mi wiszą cały czas w księdze - i są niewykonalne bo nie mam żadnego obozu przeciwnika na wyspie!
    Zadanie umożliwiające zakończenie takich zadań (ale nie tylko!) polegałoby na desancie piratów na wyspę... W razie nie usunięcia wroga w określonym czasie - likwidowane byłyby losowo kolejne budynki gracza! Pomysł chyba dobry? Zadania wymagające likwidacji obozów wroga by się pozakańczały a dla pozostałych byłyby nagrody za obronę wyspy... No a poza tym... odrobina adrenaliny by niektórym wyjadaczom się przydała! Bo marazm ich gubi... tylko handel i dropy...

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Myślę, że takie coś pomogło by graczom początkującym którzy podobnie tak jak ty nie zwrócili uwagi na zadanie a usuwanie budynków w tak wczesnym etapie gry jest problamatyczne gdyż surowce musisz sam wyprodukować albo wydobyć ale najlepiej będzie jeśli znajdziesz gildie i tam na pewno uzyskasz pomoc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.