Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: W tym obszarze wystapił błąd !!!!!

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    katarzynko75: myślałem, że zrezygnowałaś z gry, nie mogłem wejść na Twoją wyspę. ***

    Wiadomości do supportu wysyłamy w swoich sprawach nie innych, i proszę nie nawoływać do zasypywania supportu bo tracą na tym wszyscy gracze którzy muszą dłużej czekać na odpowiedź /Mod Zakrecony/
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 13.06.2013 o 11:36

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie w gildii jeden z graczy ma podobny problem chyba, bo jak próbuje wejść do niego na wyspe to mnie wywala. co ciekawe sprawdzałem cały sojusz w ramach wizyty duszpasterskiej lidera i tylko na nim mnie wywala. ciekawe czy nocny skrypt pomoże

    i ciekawi mnie jak to:
    Bardzo mi przykro, iż Twój problem nie został naprawiony. Jest mi niezmiernie przykro, lecz niestety, wszystkie dostępne narzędzia i środki mogące rozwiązać problem zaistniały w Twojej rozgrywce, zostały wyczerpane.
    by sie miało do tego iż właśnie z przekory nagrałem swoją wyspe, co mam, gdzie mam, na jakich levelach
    no i dodatkowo magazyn i gwiazdka też nagrana

    i co, uznają taki filmik za niewiarygodny czy coś i zaproponują 4k kamienia ?
    Ostatnio edytowane przez Goldmano ; 13.06.2013 o 11:56
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Otrzymałam dzisiaj wiadomość z supportu:
    "Uprzejmie informuję, że Dział Techniczny podjął próbę naprawy tego błędu jednak zgodnie z logami systemowymi usterka ta powróciła. Dział Techniczny będzie na bieżąco monitorował ten problem i postara się naprawić błąd na Twoim profilu w grze. Niestety nie jest nam znany termin zakończenia tych prac.

    Przepraszamy za zaistniałe trudności."
    Wiec cóż, zostaje czekać....

    Tomku miło że pomyślałeś o mnie, ja w sumie też powinnam była się odezwać.... Dzięki za wsparcie

  4. #34
    Leeeeo
    Witam

    Od godziny 3:00 mam ten sam problem. Pojawia mi się komunikat " W tym obszarze wystąpił błąd, prosimy spróbować ponownie". Czy komuś kto miał ten problem udało się zalogować do gry? Jeśli tak jaki był czas oczekiwania na reakcję?

    Edit: problem z logowaniem ustąpił natomiast niestety zaginął mój weteran wraz z 66 kusznikami. Wysłałem go na przygodę tuż przed awarią. 4 generałów z tawerny dotarło na miejsce natomiast Weteran się rozpłynął. Czy ktoś miał podobną sytuację?
    Ostatnio edytowane przez Leeeeo ; 14.06.2013 o 05:53

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Kolejne konserwacje miały miejsce a ja od 5 tygodni mam nadal obszar serwera uszkodzony

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.