Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: W tym obszarze wystapił błąd !!!!!

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj

    W tym obszarze wystapił błąd !!!!!

    Witam

    Mam problem - jak w tytule - dalej pisze " Prosimy spróbować ponownie" i odsyła mnie do logowania. Informacja ta wyskakuje zaraz po pojawieniu sie okna z wiadomościami
    Proszę o pomoc


    Biało-czerwony

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Cześć, mam ten sam problem, od dzisiaj, o co chodzi???

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest szansa, że problem zostanie naprawiony automatycznie przez skrypt puszczany w nocy. Jeżeli rano dalej nie będziecie mogli się zalogować, to sprawa jest poważniejsza i trzeba będzie zgłosić to na support. A z tego co niektórzy piszą w innym wątku, to może się nawet zakończyć resetem konta.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak j.w. Jeśli skrypt nocny nie pomoże to pozostanie "reset". Ja nadal walczę o naprawę konta (prawie 50lvl) bo taka forma resetu jaka została mi zaproponowana jest kpiną

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam

    Dziękuje za odpowiedzi .
    Perspektywa resetu jest przerażająca , mam nadzieje ze mimo wszystko "nocny skrypt" naprawi mi konto:)

    Pozdrawiam

    PS: Problem zgłosiłem do suportu ( w sumie jestem ciekaw jaka byłaby rekompensata za poważny reset )

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi zaproponowali tyle:
    Posiadani specjaliści, budynki nabyte za surowce zebrane podczas trawania wydarzeń okolicznościowych (pisanki, dynie) oraz dotychczas zakupione klejnoty zostaną przekazane na zresetowane konto. Tyle że ja miałem dużo budynków kupionych na handlu których nie zwracają (ok. 80 silosów i młynów wodnych) o EXP nie wspominając

  7. #7
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    jak to czytam to sie sam o swoje konto boje ... massakra

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,
    Od ponad godziny nie mogę wejść do gry! Tuż przed wczytaniem mapy pojawi się komunikat : "obszar serwera uszkodzony" - prosimy spróbować ponownie.
    Bardzo nieładna sytuacja, nie chce nawet słyszeć o żadnym resecie konta.
    Jesli operator nie jest przygotowany do udostępniania usługi, to niech nie pobiera pieniędzy za ulepszenia w grze.. Zainwestowałam w wyspę sporo kasy i nie wyobrażam sobie, że zostanie mi to zabrane ! Pozdrawiam i czekam na rzetelna odpowiedź.

    godź. 17.00 i bez zmian;
    i bez zainteresowania problemem....

    ale sklep z klejnotami na pewno działa..
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 02.06.2013 o 19:25 Powód: połączenie postów

  9. #9
    Osadnik Awatar Galmachar
    Dołączył
    21.12.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    W nocy działa skrypt naprawiający większość uszkodzonych obszarów serwera.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Nie chcę Cię martwić ale ja tak mam od ponad tygodnia, zgłoszenie wysłane do supportu - odpisali tylko tyle że zgłoszenie zostało przyjęte i echo... zaczynam tracić nadzieję że cokolwiek z tym zrobią szukam nowej, ciekawej gry

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.