Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za opcją wymuszenia założenia ankiety w dziale Pomysły i sugestie?

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    54 87.10%
  • Nie

    3 4.84%
  • Obojętnie, nie zakładam wątków w tym dziale

    5 8.06%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wymuszenie założenia ankiety w dziale Pomysły i sugestie

  1. #1
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Wymuszenie założenia ankiety w dziale Pomysły i sugestie

    Skoro ankieta w tym dziale jest wymagana, jej brak powinien blokować możliwość zatwierdzenia nowego wątku. Skończyłyby się wtedy problemy z wątkami zamykanymi z powodu braku ankiety. A czasem szkoda, bo pomysły nierzadko dobre, ale autor nieobyty z forum i pomysł umiera dobity przez MODa.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Popieram po tysiąckroć

  3. #3
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    bardziej bylbym za tym, ze jak juz moderator zamyka lub pisze posta, zeby autor zrobil ankiete, lub brak ankiety zamykam- aby sam ja zrobil tyle samo czasu to mu zajmie-Magiczne tak-nie!
    Pozatym moderowanie forum nie ogranicza sie tylko do zamykania, przenoszenia i dawania ostrzezen!

    Nie mowie o kazdym watku i pomysle-wiele sie powtarza.

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moderator nie może decydować o opcjach ankiety w propozycji zgłaszanej przez innego gracza. Przynajmniej ja bym sobie nie życzył, aby ktoś decydował za mnie Poza tym poczytaj regulamin, "Magiczne tak-nie" to ciut za mało

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Skoro ankieta w tym dziale jest wymagana, jej brak powinien blokować możliwość zatwierdzenia nowego wątku. Skończyłyby się wtedy problemy z wątkami zamykanymi z powodu braku ankiety. A czasem szkoda, bo pomysły nierzadko dobre, ale autor nieobyty z forum i pomysł umiera dobity przez MODa.
    słuszna racja

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zwolk. Wiwatuje na twój pomysł. Nawet wykonałem aplaus. Dziwne że wcześniej tego nie wprowadzili.

    bardziej bylbym za tym, ze jak juz moderator zamyka lub pisze posta, zeby autor zrobil ankiete, lub brak ankiety zamykam- aby sam ja zrobil tyle samo czasu to mu zajmie-Magiczne tak-nie!
    Pozatym moderowanie forum nie ogranicza sie tylko do zamykania, przenoszenia i dawania ostrzezen!

    Nie mowie o kazdym watku i pomysle-wiele sie powtarza.
    Moderatorzy już się wypowiadali że nie mogą robić ankiet w nie swoich wątkach.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Muszę przyznać, że to dobra opcja gdyż kiedy ja zakładałem mój pierwszy wątek został właśnie zamknięty przez brak ankiety. A jeśli jest wymagana powinna zostać wprowadzona przymusowa od razu przy pisaniu posta.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może by się ktoś odpowiedzialny za forum wypowiedział, czy taka możliwość w ogóle istnieje.

  9. #9
    Osadnik Awatar Koza54
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    tak
    Zapraszam do dobrej Gildii Wiecej informacji tutaj

    ,,Samemu dojdzie sie daleko ale w Druzynie [Gildii] jeszcze dalej!,,

  10. #10
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ciekaw jestem czym kierowała się osoba, która zagłosowała na NIE

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.