Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: odswiez serwer :]

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia

    odswiez serwer :]

    Heyka :]

    Komu jeszcze poza mna dzis na Nowej Ziemi co minute wyskakuje ''odswiez serwer'' i nie moze nic zrobic w sensie poslania geologa,wejscia na przygode,polozenie bufka,itp bo jak za cos sie wezmie to go wywali ? :]

    Znam na wlasnej skorze przypadek uszkodzonego serwa,ale odswiezony to dla mnie nowosc dlatego pytam czy jak poczyscilem ciasteczka,zmienialem przegladare i dalej mam jak mialem to dzis se moge isc na mia100,czy z uporem maniak liczyc na przeblysk tej wciaz zaskakujacej,odstresowywujacej,po prostu zajefanej gry ?

    Pozdrawiam cala ekipe,szczegolne slowa uznania dla programistow i tych wszystkich pieknych twarzy z filmikow,SZACUN )

  2. #2
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mam to samo i nic nie da się zrobić.
    od ponad godziny gra się wczytuje już chyba z 50 raz. Czyszczenia restarty nie pomagają. Łącze sprawdzone czyste.
    Wszystko mogę odpalić tylko z TSO jest problem.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a u mnie wyskoczyła kolejka logowania :[

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba już serwer padł....! Cytuje : "W tym obszarze wystąpił błąd, proszę spróbować ponownie" . Także do jutra panowie i panie. Yo

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Froginius Zobacz posta
    Chyba już serwer padł....! Cytuje : "W tym obszarze wystąpił błąd, proszę spróbować ponownie" . Także do jutra panowie i panie. Yo
    u mnie to samo

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie moja wyspa działa jeszcze jako tako, choć też mnie kilka razy wywaliło, natomiast mam rozpoczęte "okradać bogatych" do kryzysowych i od ok 22 nie mogę wejść na przygodę, wyskakuje komunikat "wybrany obszar serwera jest uszkodzony" a czas sobie leci dalej

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wielu ludzi to ma. cos sie dzis popsuło.
    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    15.01.2013
    Posty
    57
    Serwer
    Kolonia
    Miałam to samo wczoraj i przez to jestem do tyłu z zadaniem kryzysowym,ciekawe czy przedłużą czas.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja od tygodnia nie mogę zajrzeć na wyspę, podczas wczytywania mapy pojawia się informacja o uszkodzonym obszarze serwera :| nocny skrypt nie działa, support tez nie dał rady. Sprawa trafiła bezpośrednio do techników, od piątku nie mam żadnej informacji zwrotnej w tej sprawie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Również mam komunikat o uszkodzonym obszarze serwera od wczoraj od około 21.00 nie da się wejść w przygodę (Dzieci Sawanny) na której wojo i gienki , anulować przygody również się nie daje.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.