Zobacz wyniki ankiety: czy jesteś za ?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    9 40.91%
  • nie

    13 59.09%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: loteria

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar sadycho
    Dołączył
    10.07.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia

    loteria

    co powiecie na loterie ?
    bylo by to u kupca
    koszt 1 losu 5-10 klejnotów ,
    losowanie 1-2 razy dziennie
    wylosowany gracz otrzymuje wszystkie klejnoty które sa w puli
    po kazdym losowaniu wiadomosc kto jest szczesliwym wybranym

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    I wyobraz sobie ze np 500 osob kupilo taki los i od razu ktos ma prawie darmowego weterana

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar sadycho
    Dołączył
    10.07.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    szkoda ci ze ktos wygra ? jest to loteria moge to sobie wyobrazic,, wyobraz sobie ze w lotto gra iles milionow ludzi i wygra jeden i nie bedzie musial pracowac do konca zycia , jakby mysleli twoimi kategoriami to nikt by nie gral
    Ostatnio edytowane przez sadycho ; 19.05.2013 o 09:58

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Loteria w takim kształcie zupełnie nie, bo frustracja graczy rozlewałaby się po wyspach niczym zaraza - dlaczego miałbym dać 5 czy nawet jeden klejnot do puli, z której ktoś inny mógłby zgarnąć wszystko. Już prędzej jakiś nowy budynek w stylu kasyna, w którym za odpowiednią opłatą (w niebieskich albo ich równowartość w monetach) można by było zakręcić na przykład kołem fortuny i wygrać coś z puli nagród, a to 1000 granitu, a to 50 granitu, a to pana Myersa, a to figę z makiem, itd. Oczywiście takie koło musiałoby być podzielone na sporo wycinków żeby nie było za łatwo, a nagrody na kole powinny być adekwatne do poziomu gracza, czyli powiedzmy stawka mnożona przez multiplikator, który zwiększałby się o 1 na każde 10 poziomów gracza, a więc przy 100 granitu gracz na poziomie 1-19 otrzymywałby go 100, a na poziomie 40-49 - 400.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    przecież jest loteria, możesz kupić tajemnicze pudełko przygód

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem maniakiem hazardu więc jestem na tak. Może niekoniecznie ten pomysł ale przydałoby się coś gzie można coś wygrać.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To może od razu systemowo zrobić jakieś Koło Fortuny?

    Stawka 50 klejnotów. Wszystkie surowce plus klejnoty do wygrania. Wysokość wygranej od 1000 klejnotów do 1 kamyka hehehehe

    EDIT

    Larxand ... nie doczytałem że już o tym piszesz - przepraszam
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 19.05.2013 o 14:06

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak dla mnie klejnoty sa najwiekszym rarem w grze dlatego jestem na nie gdyz nie bede oddawal komus czegos tak cennego

  9. #9
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dla przykłądu podam, ze kiedyś spotkałem się z gierką gdzie za trochę waluty premium można było np. w święta kupić prezent, było ich kilka zależnie od ceny. Im tańszy tym gorsze wygrane, ale zupełnie z innej dziedziny. Im droższy to krąg zamykał się tylko na unikatach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.