Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Zadania kryzysowe

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat

    Zadania kryzysowe

    O co chodzi w zadaniu kryzysowym "Zew Bitewny": Ukończ przygodę za doświadczenie... Proszę o podpowiedź bo nie bardzo kumam czy mam ukończyć jakąkolwiek przygodę, czy dwie przygody czy może jeszcze co innego.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowy Świat
    Przygody za doświadczenie to: Bagienna wiedźma, zdrajcy,wikingowie, końskim grzbiecie mroczni kapłani, okradać bogatych, dzieci sawanny atak z zaskoczenia
    Jak naciśniesz na ikonkę przygody to w oknie jakie się pokaże jest informacja jaki rodzaj to przygody
    Ostatnio edytowane przez kooler04 ; 18.05.2013 o 19:58

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    dzięki wszystko jasne

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    A co z przygodami "Zaginiona czaszka" i "Słońce tropików"? Z tego, co mi wiadomo to też przygody za doświadczenie.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Smoller Zobacz posta
    A co z przygodami "Zaginiona czaszka" i "Słońce tropików"? Z tego, co mi wiadomo to też przygody za doświadczenie.
    Nie, nie są. Żeby sprawdzić typ przygody wystarczy przeczytać drugi wiersz jej opisu w grze.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to co jest wymyślone to jest nic... zkąd mam wziąć 5k saletry skoro tego nie produkuje, lepszy motyw...
    dostałem wiadomość co bedzie dalej...he,he, mam trzech grubych z tawerny, tylko... tylko 46 poziom, wetka niet, szybkiego niet, ale dalej robią zadania dla burżui...
    ja sie pytam: po co ludziom robicie coś czego nie mogą osiągnąć?
    albo robicie gre i bierzecie pod wzgląd wszystkie opcje, albo nie róbcie nic

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Czy kogoś za przeproszeniem porąbało? Cegła na głowe spadła, albo się narąbał i wstukał o 1 zero za dużo? Zadania dla poziomów 46+ są z zadka wyssane. Zadanie armia zawodowa, miej w posiadaniu 250 konnych oraz wydaj z magazynu uwaga nie pomyliłem się 10.000 drewna egzotycznego, gdzie osły wprowadzają nowe budynki oparte na produkcje z tego surowca. Totalny brak zainteresowania stroną graczy, weźmy pieniądze(jak ktoś się zdecyduje wydać) i niech się bujają. Gdzieś mam taką gre ;/ Kolejny cykl nieudany

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ej, pisze to do BB
    przejmujecie się opinią graczy?
    znacie ich zapotrzebowanie?
    może patrzycie kto ile klejnocikuf* zakupił i jedziecie pod to dyktando?
    kiedy zrobicie gre dla ludzi a nie dla was (podtext "dla ludzi" obejmuje tych co grają a nie nad grą pracują)
    mam 46level co powtarzam, mam 3 grubych z tawerny i jednego szybkiego generała, na moim levelu mają po trzech weteranów...
    zrobicie w koncu gre dla ludzi, a w niej zadania możliwe do zrobienia dla wszystkich?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Zadania są możliwe i jak najbardziej wykonalne. Ich opłacalność jest już inną kwestią, jednak na szczęście nie są obowiązkowe. Proponowałbym zadanie dla "płaczków" - wydaj jedną rybę z magazynu a jako nagrodę 100 000 klejnotów. Albo lepiej nie, byłyby wtedy lamenty że zadania są zbyt łatwe, gra jest nudna i nie ma co robić.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    eee... masz 46 lvl i nie masz weta ani szybkich odkrywców??? można było na wielkanoc kupić, 46 lvl powinien bez problemu mieć tyle surowców żeby nie mieć z tym problemu... ja mam mniejszy lvl, kupilem i weta i odkrywców i jeszcze 5 domków... i zostało. A przez rok wysłałem chyba 3 smsy za 6 zł...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.