Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: niemozna sie zalogowac do gry od czasu konserwacji 16.05

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    podejrzenia multi konta to bzdura w takij sytuacji poniewarz wiadomo ze jak jestesmy w gildii czy dobrymi znajomymi to wiadomo ze ofiaruje komus 1000 mieczy i w zamian bede oczekiwal tylko rybki. i w druga strone jest tak samo. za jakis czas ktos bedzie potzrebowal pomocy to ja mu dam 5000 zboża za nic. przecierz to jest oczywista sytuacja

  2. #12
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja to wiem, Ty to wiesz, i cała masa innych graczy też to wie. Widocznie nie jest to do końca jasne dla kogoś z supportu

  3. #13
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @seodryk skoro dostałeś informację, że konto zostało zawieszone do wyjaśnienia powinieneś się jak najszybciej zgłosić do supportu aby sprawę wyjaśnić. Przypominam również, iż nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania.

  4. #14
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    A ja dzisiaj, caly dzien, mam problem z wejsciem na serwer testowy. Cache czyscilem, restartowalem kompa, nic nie pomaga.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tak mod ja wiem znam zasady gry... po prostu zapomniałem poinformować support ze w pracy mamy jeden komputer i gramy z niego w 5 osób...tylko szkoda że tylko mi zawiesili konto
    pozdrawiam

  6. #16
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez pit33x Zobacz posta
    a np jak całe osiedle ma jeden zewnętrzny adres IP to co mam w każdej klatce wieszać ogłoszenie żeby się do mnie zgłaszali wszyscy co grają w taką i inną grę bo możemy mieć problemy ?

    Nie tylko IP świadczy o tym czy to multikonto czy nie ... są jeszcze logi. Tak więc zalogowanie się np. równoczesne kilku osób w tym samym momencie z jednego IP jest wyraźnym dodowodem że mamy do czynienia z kilkoma osobami - są do tego jeszcze i inne dane telemetryczne

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.