Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: zadanie kryzysowe - problem

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie na 100 zaliczyło 100 . I to na wymianie z ludźmi spoza gildi

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    na 150 zaliczyło 115, nie jestem sam z problemem widzę.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Mi na 77 kanapek zaliczyło 26... wiecej nie rzucam, a support mi odpisze najwczesniej w poniedziałek,
    Będą musieli przesunąć termin końca zadań bo z takim błędem są nie do wykonania na czas

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam dokładnie to samo. Przed chwilą wrzuciłam znajomemu 50 koszy a zaliczyło tylko 22 (co za zbieg okoliczności). Dodam, że wylogowałam się potem, wyczyściłam historię i nadal jest to samo.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Słoneczny Gród
    bo dokladacie bez głowy ,trzeba dolozyc koszyk i dopiero jak sie zapali nastepny a nie ładowac na czas

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Illuminator, a Ty skąd wiesz jak ja dokładam, co? Akurat wiem o tym, że trzeba odczekać. Kosze wrzucam codziennie. Poza tym jak się wrzuca za szybko to te, które nie wlazły wracają do gwiazdy. W zadaniu kryzysowym jest błąd, bo kosze zostały wrzucone, ale nie zaliczone.

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sulix Zobacz posta
    u mnie po przydzieleniu 101 zaliczyło 1

    to raczej akurat nie mozliwe...

  8. #28
    PaulaG
    u mnie to samo dalam ze 40 czy 50 a zaliczylo tylko 25 :/ zrobcie cos z tym bo sie zaplacze zanim zrobie to zadanie...

  9. #29
    zolininke
    Bloodshed niestety przekonałam się, że to bardzo możliwe. Wrzuciłam ok 90 i wiesz ile zaliczyło? 0 (słownie: zero). Porażka.

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam wszystkich po półrocznej banicji :P
    Co do tych buffów moje rady, spostrzeżenia może bez sensu ale działają, zbiorę wszystko w jedno to co ludzie piszą:
    -jak już było przy jednym evencie człowiek z gildii to nie zawsze=znajomy... wiem brzmi bzdurnie ale niestety tak było
    -radzę rzucać kosze/kanapki/półmiski TYLKO wyprodukowane przez siebie CZYLI nie z handlu , nie przysłane przez kogoś
    -przy rzucaniu nie lecimy jak błyskawica staramy się tak rzucać aby max 3 budynki się nie świeciły po rzuceniu czyli czekamy aż kosz na 1z3 zaświeci wtedy lecimy dalej
    -po każdej partii 25 szt wracamy na swoją wyspę i wbijamy od nowa

    Szczególnie przy tym zadaniu odradzam pośpiech , serwer musi zareagować na buffa:P
    Mi reagował aż nadto bo w pewnym momencie miałem w gwieździe w jednej paczce 27 półmisków , niby niemożliwe a jednak
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 21.05.2013 o 10:40

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.