Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 155

Wątek: Zadania Kryzysowe

  1. #141
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Rozwiązanie jest proste: Nie podobają się zadanie kryzysowe/uważacie je za trudne to nie róbcie. A nie płaczcie i wylewajcie swoje żale na forum! To jest tylko zabawa

  2. #142
    Ops42
    Po to jest gra, żeby sobie pomarudzić, a skoro jest to BETA to tym bardziej taka informacja jest potrzebna producentom gry. Nie zachowuj się jak taki jeden mały kurdupel z wszechwiedzącej partii oszołomów. Swoją drogą zadania kryzysowe są niewspółmiernie drogie do otrzymywanych profitów, ale czymś trzeba się zajmować.

  3. #143
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    To ja może przypomnę - gra jest w wersji finalnej, beta dotyczy jedynie tłumaczenia. Pomarudzić jak najbardziej sobie możesz- to typowo polska cecha... każdy marudzi zamiast dostrzegać pozytywy... zadania kryzysowe są trudne - źle, są łatwe - źle, ich nie ma - źle... jejku i weź coś zrób dla narodu, który wiecznie jest niezadowolony i wszystko im nie pasuje...

  4. #144
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie tylko polski naród z zadan jest niezadowolony, wystarczy poczytać feedback'i na innych forach

  5. #145
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Nie ma szans zrobić tych zadań. Siedziałem prawie non stop przy kompie, zapierdzielałem jak się da, zużywałem premie, lubczyk itp. i lipa. Zostało 4 dni i mam w tym czasie zrobić jeszcze 3 przygody - niewykonalne.

  6. #146
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zostało 4 dni i mam w tym czasie zrobić jeszcze 3 przygody - niewykonalne.
    Możesz kupić dropy. A tak po za tym to są osoby które 4 przygody dziennie robią.

  7. #147
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Wykonalne. Kupujesz dropy albo komuś robisz dropy. Wtedy momentalnie robisz wszystko jednego dnia.

  8. #148
    Osadnik Awatar piropa
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gram na totalnego leniwca i z pięciu wymaganych przygód zrobiłam tylko jedną (a są tacy, co nie robią żadnej). Reszta załatwiona dropami przynoszonymi kolegom z gildii i nabytymi na handlu. Załatwiło się samo i nawet nie wiem kiedy.
    3 przygody w 4 dni to drobiazg, wybiera się najłatwiejszy badziew albo kolega zaprosi do swojej. Jak się człowiek uprze to w 4 godziny bezproblemowo załatwi, a nie w 4 dni.

  9. #149
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.12.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Dzięki za rady.
    Tylko, że to mają być 3 nowe przygody, więc takich w stylu Bagienna Wiedźma mi nie zaliczy, bo już robiłem kilka razy, a na 35 lvl wyboru nie ma.

  10. #150
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    Zadanie "Zew bitewny" trzeba zrobić 2 szt. przygód, zrobiłem aż 3 i nie mam zakończonego tego zadania. Mieliście podobny problem?

Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.