Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 155

Wątek: Zadania Kryzysowe

  1. #11
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Właściwie to muszą sobie na czymś odbić skoro chcą wprowadzić z powrotem kryształy za lvle.
    Przecież cały czas są dawane klejnoty za levele, tylko zmieniły się poziomy za które klejnoty są przyznawane i ilość tych klejnotów. A teraz ma być kolejna zmiana w tym zakresie, i to nie w levelach tylko w ilości przyznawanych klejków.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak narazie to jakas porażka Chyba ze te pakiety medyczne to wstep do pvp

  3. #13
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pakiety medyczne weszły już dawno temu i faktycznie jest to jakiś zalążek PvP, bo będą niezbędne przy walkach bezpośrednich.
    Taki pakiet od razu uzdrawia Gienka, a wiadomo, że przy konfrontacjach bezpośrednich będzie to duży plus.

    Co do sensowności zadań kryzysowych i ich opłacalności, to my sami sobie ustaliliśmy wartości surowców, a BB wiadomo inaczej traktuje te rzeczy, więc nie ma się co dziwić, że np. za 5000 saletry dostaniemy 400 desek egzotycznych. Jednak jest to jakiś dobry sposób na pozbycie się większej ilości różnych produktów, które i tak zalegały w naszych magazynach.
    Ostatnio edytowane przez Picasso_PL ; 16.05.2013 o 09:56

  4. #14
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Picasso_PL Zobacz posta
    Co do sensowności zadań kryzysowych i ich opłacalności, to my sami sobie ustaliliśmy wartości surowców, a BB wiadomo inaczej traktuje te rzeczy, więc nie ma się co dziwić, że np. za 5000 saletry dostaniemy 400 desek egzotycznych.
    Pytanie dlaczego i na podstawie czego BB ma sobie wymyslac wlasna definicje oplacalnosci, jesli nie przystaje ona do realiow gry a nigdzie indziej nie jest aplikowalna ?

    Generalnie to nazwa 'kryzysowe' to jest chyba wyraz ich kryzysu tworczego ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #15
    Osadnik Awatar Picasso_PL
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oni pierwsi ustalili cennik ... wystarczy spojrzeć do "Kupca" ile kosztuje np. 100 marmuru. I swoich wytycznych się trzymają. My możemy tylko ponarzekać, ale nie o to chodzi.

  6. #16
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tym gorzej dla nich, skoro ustalili sobie ceny z powietrza i się ich uparcie dalej trzymają, nie zauważając że świat idzie do przodu a ceny sie zmieniają
    Być może ustawili to tak by ludzie widząc kompletną nieopłacalność zadania zaliczyli je za klejnoty?
    Ostatnio edytowane przez thordis ; 16.05.2013 o 10:27

  7. #17
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Powiem tak - rano zauważyłem, że do wydania jest 5k saletry, wyprzedaje ją zazwyczaj za śmieszne ceny jak 100m od 1k czasem robiąc porządki, w sumie niepotrzebnie. Tutaj plus dla BB, bo cena tego surowca zazwyczaj oscylowała w granicach 100 monet za 1000, a dzisiaj skoczyła do 400 monet za 1k. Tutaj naprawdę dobry ruch. W końcu na coś się przyda.

    Ale zaraz za pozytywnym aspektem zadań pojawia się negatyw tj. nagroda 400 desek egzo. Lipnie. Sądziłem, że przy głównej nagrodzie tj. 4 pakiety + 250 kleju chociażby te połdrabinkowe będą ciekawe. Przy takim rozwoju sytuacji zwyczajnie nie opłaca mi się robić tych zadań. Ostatnich kryzysowych nie robiłem, pochłaniały sporo surowców/czasu, w którym mogłem bez problemu zarobić sobie na 5 młynów (do wygrania był jeden).

    Nie ma co ukrywać, że większość jeżeli już robi te zadania to z nudy, albo hobbystycznie. Opłacalne to nie jest w żadnym sensie. Pakiety medyczne na tą chwilę nie są przydatne w żadnym celu. Nie pamiętam kiedy ostatnio był mi potrzebny gienek "na gwałt", mam ich 9, więc zawsze w zapasie 2, czy 3.

    Generalnie kolejny raz zadania tworzył ktoś kto nigdy nie grał w TSO.
    Trochę smutny nieprofesjonalizm.


    ps. oczywiście mogę się mylić i przy 3 czy 4 zadaniu z kolei pojawią się naprawdę cenne surki, ale.. I believe I can fly.
    Ostatnio edytowane przez JackDanieIs ; 16.05.2013 o 10:40
    No fuck was given that day.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    No i macie dziady. Taki był płacz, że kryzysowe trudne, że granit z przygód i w ogóle... To teraz są łatwiejsze + wspaniała nagroda - pakiety medyczne
    Szkoda, że nie deska iglasta, żeby sobie nią w łeb przywalić.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Kolonia

    Zadania kryzysowe - upadła armia - żart? ;)

    nagroda główna 4x pakiet medyczny ?? (dla lvl 46-50)

    i to ma być motywacja? [tarzanie się ze śmiechu]

    pomijając fakt ekonomiczności (opłacalności ) jej zdobywania, który jest żaden, ja się pytam..

    to jakiś żart? albo może pomyłka, błąd, niedopatrzenie, bug techniczny ??

    chyba zostanie to naprawione i będzie na przykład 1x pakiet medyczny 1x silos 1x młyn wody 1x chata łowcy ??

    bo jeśli nie,
    to kolejna żenująca kpina..naprawdę, gratuluje mózgu temu komuś kto takie pomysły zatwierdza..
    zupełny brak wyobraźni, niebyt w realiach gry i bezczelna ignorancja..

    żal

  10. #20
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Taki wątek już istnieję, swoich żali nie ma co powielać w kolejnych.
    No fuck was given that day.

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.