Zobacz wyniki ankiety: Czy korzystałbyś z aplikacji TSO

Głosujących
606. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak!

    592 97.69%
  • Nie, nie potrzebuje takiej aplikacji na moim sprzecie mobilnym

    6 0.99%
  • Jest mi to obojętne.

    7 1.16%
  • Nie, gram w TSO wyłącznie na komputerze.

    9 1.49%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Aplikacja TSO na iOS/Android

  1. #1
    Osadnik Awatar Burdajewiczek
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat

    Aplikacja TSO na iOS/Android

    Nie znam się kompletnie na tworzeniu aplikacji jednak korzystam z urządzeń (tablet, telefon) na których posiadam gry pokroju TSO, mam na myśli grę np Clash of Clans na ipady i iphony. Czy istnieje możliwość nakłonienia w jakikolwiek sposób BB do stworzenia aplikacji zewnętrznej na urządzenia mobilne? Nie mówię już o tym żeby taka aplikacja powstała na PCty bo jest nie potrzebna, jednak jak wiadomo korzystać z TSO na tablecie można wyłącznie dzięki przeglądarce Puffin. Co myślicie na ten temat?

  2. #2
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Fajnie gdyby była możliwość puszczenia geologow/zalogowania się na iOS. Takze popieram.

    ps. wiem, że istnieje taka możliwość na puffinie, ale dla mnie to nie solucja.
    No fuck was given that day.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Kolonia
    Wedle mnie przydało by sie można by odejść od kompa i obserwować na tablecie/telefonie co ludzie piszą czy budować potrzebne budynki bo pomimo że chodzi na pufinie to raczej tylko nie zbędne rzeczy sie robi bo przesuwanie mapy czy budowanie raczej odpada :-)

  4. #4
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Czemu tylko na iOS i Androida, inne systemy są gorsze czy co!? Jakieś równouprawnienie chyba jest, to wychodzi na to jakby tylko te dwa systemy były faworyzowane z tego powodu, że mają największy udział w rynku.
    Chętnie bym na Badzie czy WP taką apkę odpalił na smartku
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 13.05.2013 o 08:47

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Stworzenie wersji mobilnej zmieniłoby grę z typowo przeglądarkowej do klienckiej aplikacji. Jeśli wersja na tablety/telefony miałaby mieć pełną funkcjonalność to wymagałaby sporej ilości pamięci RAM w takich urządzeniach (nie wiem jak u innych ale u mnie na kompie jest to ok 400MB, czyli urządzenie musiałoby mieć 1GB pamieci bo urządzenie z 512MB i tak ma jakieś 300MB zajete na system więc dla użytkownika pozostaje ok 200MB, a jak mamy uruchomione apki to nawet mniej).

    Dodatkowo trzeba by wybrać pomiędzy dwoma modelami:
    -pełna gra na urządzeniu która wymagałaby aktualizacji po zmianach w grze (bez aktualizacji powinna się blokować)
    -okrojona wersja która z każdym uruchomieniem pobiera wymagane elementy

    Mi wystarczyłaby wersja z ograniczoną funkcjonalnością:
    -Wysyłanie specjalistów (geolodzy i odkrywcy)
    -Budowanie wybranych budynków (kopalnie, pola i studnie ) - mamy listę dostępnych złóż, klikamy u budujemy, a pola i studnie pokazywałoby tylko te zawalone/wyjałowione żeby można było je odbudować
    -handel
    -wiadomości
    -czat (opcjonalnie)

    Co do pytania Gizmo09:
    Względy ekonomiczne, mało kto specjalizuje się we wszystkich systemach mobilnych więc dla każdego musieliby zatrudnić pracownika albo i po kilku.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Mnie to w sumie jest obojetne bo na TSO siedze tylko na komputerze
    Ale jak innym to pomoze to jak najbardziej tak

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jestem za, czasem zdarza mi się na jakichś wyjazdach wchodzić przez puffina po to, żeby zaliczyć dzienne logowanie, czasem puścić geologów i odkrywców i postawić kilka pól. I taka okrojona wersja w zupełności by mi wystarczyła.

    P.S.
    Tornados, ja wiem, że ankieta to umożliwiała, ale co Tobą kierowało gdy zaznaczałeś w ankiecie WSZYSTKIE opcje? Jesteś za a nawet przeciw?

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Czasem mam takie sciecia neta ze zaznacza wszystkie okienka jak leci ^^

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Na jednej z zagranicznych stron fanowskich (nie pamiętam czy to była storna .ru czy .de) pojawiła się informacja o pracach nad taką wersją. Ile w tym prawdy nie mam pojęcia

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar AratorVonBlick
    Dołączył
    21.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Granie na urządzeniu mobilnym z systemem Android:
    patent odkryłem dopiero wczoraj (2013.06.13) i jestem zachwycony. Dotychczas nie mogłem grać na moich urządzeniach mobilnych nawet na tablecie Samsung Galaxy Note 10". Wszystko się zacinało i generalnie działało beznadziejnie.
    Jest nowa apka, polecam:
    Photon Flash Player Browser
    Jest to przeglądarka z wbudowanym flash'em. Włącza się oddzielnie obsługę flasha. Trzeba włączyć tryb "Game" bo domyślnie jest "Video".
    Da się zrobić dosłownie wszystko! Oczywiście nie jest to komfort pracy komputera stacjonarnego ale warto, gorąco polecam

    Cytat Zamieszczone przez Burdajewiczek Zobacz posta
    Nie znam się kompletnie na tworzeniu aplikacji jednak korzystam z urządzeń (tablet, telefon) na których posiadam gry pokroju TSO, mam na myśli grę np Clash of Clans na ipady i iphony. Czy istnieje możliwość nakłonienia w jakikolwiek sposób BB do stworzenia aplikacji zewnętrznej na urządzenia mobilne? Nie mówię już o tym żeby taka aplikacja powstała na PCty bo jest nie potrzebna, jednak jak wiadomo korzystać z TSO na tablecie można wyłącznie dzięki przeglądarce Puffin. Co myślicie na ten temat?
    Ostatnio edytowane przez AratorVonBlick ; 14.06.2013 o 08:58

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.