Zamknięty wątek
Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 197

Wątek: System Badan - spostrzezenie

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    173
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Mi tu brakuje informacji o tym, czy beda wymagaly patentow budowlanych.

    Jesli tak, to to jest kolejny argument za tym, ze ci ludzie nie maja pojecia o grze ktora tworza ;d
    nie doczytałeś sparkz:

    Cytat z Pamiętnika Developera: "Poniżej prezentuję 7 nowych budynków, które zostaną wprowadzone do gry wraz z Systemem Badań. Budynki te mogą być ulepszane (aż do poziomu 5), co nie tylko poprawia ich wydajność, ale podnosi również walory estetyczne. Obiekty te konsumują patenty budowlane."

  2. #12
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Faktycznie, nie doczytalem ;p

    Dzieki za info i poprawienie humoru ;D
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowy Świat
    mnie zastanawia czy pojawia się patenty w sklepie bo jest spora grupa osób z pełnym obłożeniem wyspy

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Można coś zburzyć. Gra nie może stać w miejscu ,bo ktoś kiedyś wykorzystał wszystkie. Poza tym będzie mógł sobie znowu pograć.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Jestem ciekaw czy dołożą darmowych patentów skoro pula budynków się powiększy, pewnie nie :P

  6. #16
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam już brak patentów i nie wiem jak mam teraz dokupić budynki rozwalając swoja gospodarkę przy tym.
    Kolejna sprawa to specjalizowanie swoich specjalistów - trzeba będzie mieć ich teraz kilku bo jak go wyszkolę do złota to już marmuru mi nie znajdzie ... echh

  7. #17
    Osadnik Awatar Judosław
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Agnieszka_N Zobacz posta
    Ja mam już brak patentów i nie wiem jak mam teraz dokupić budynki rozwalając swoja gospodarkę przy tym.
    Kolejna sprawa to specjalizowanie swoich specjalistów - trzeba będzie mieć ich teraz kilku bo jak go wyszkolę do złota to już marmuru mi nie znajdzie ... echh
    Wydaje mi się że znajdzie. Jak go wyszkolisz żeby znajdował większe złoża złota, to znajdzie. Ale po marmur tez poleci, tyle że bez bonusów.
    Pain is temporary.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Do tych badan powinni dostawic dodatkowy sektor i z 50 patentow do kupienia ;] bo raczej watpie ze 7 budynkow starczy by to wszystko sie trzymalo kupy



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Judosław Zobacz posta
    Wydaje mi się że znajdzie. Jak go wyszkolisz żeby znajdował większe złoża złota, to znajdzie. Ale po marmur tez poleci, tyle że bez bonusów.
    tak będzie z tego co ja wywnioskowałem
    badania służą tylko wzmocnieniu pewnych cech geologa, a to czego nie wzmocnisz badaniami będzie działało jak do tej pory
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sugerując się tym obrazkiem, można wywnioskować ile monet będzie kosztowało wyprodukowanie 1 sztuki Tomu, 100x10x10=10000 monet, już nie wspomnę o reszcie potrzebnych surowców i o tym co będzie potrzebne do ich wyprodukowania (3 rodzaje papieru, stalówki, czcionka, oprawy ksiąg).

Zamknięty wątek
Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.