Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zamiatanie - w odpowiedzi na skasowany post - big_munios

  1. #1
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zamiatanie - w odpowiedzi na skasowany post - big_munios

    Drogi kolego ,jak widzisz tu sprawy są szybko i dyskretnie zamiatane pod dywan.
    Swoja skargę na nieuczciwego gracza pisz do supportu.
    Dołącz screen i opisz im dokładnie całą sytuacje .
    Tu się niestety niczego mądrego nie dowiesz.
    Najwyżej dostaniesz ostrzeżenie od nadgorliwca a Twój post i tak zostanie skasowany.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Zapomniales dodac ze support tez Mu nic nie powie D:d

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli post został napisany ze złamaniem regulaminu forum, to czego się spodziewasz? Wszyscy wiedzą, że oszuści są tu na porządku dziennym, ale jak może wiesz, dopóki komuś nie zostanie udowodniona wina, nie można podawać jego danych (przynajmniej w Polskim prawie tak jest). Więc, mimo że taka informacja może być przydatna dla innych graczy, nie powinna być umieszczana na forum. A po drugie kolega skierował pytanie do supportu na forum, którego support nie przegląda, więc gdzie tu jakakolwiek logika?

    @ Robson: Odpowie lub nie. Jeżeli odpowiednio udowodni winę tamtego gracza, myślę że support zareaguje. Tylko w takim przypadku przydałby się zapis rozmowy, podczas której umawiał się z nim na dropa, bo bez tego wygląda że po prostu kupił sobie np. drogą rybkę.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 07.05.2013 o 17:13

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Seba blagam Cie... Nie bądź naiwny.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez SebaD1979 Zobacz posta
    ...ale jak może wiesz, dopóki komuś nie zostanie udowodniona wina, nie można podawać jego danych (przynajmniej w Polskim prawie tak jest). Więc, mimo że taka informacja może być przydatna dla innych graczy, nie powinna być umieszczana na forum. A po drugie kolega skierował pytanie do supportu na forum, którego support nie przegląda, więc gdzie tu jakakolwiek logika?
    Screen z czatu, transakcji jest wystarczającym dowodem. Napisał post na forum,bo pewnie myślał ,że oficjalne forum przegląda jakaś adminiastracja. Nie ma to nic wspólnego z logiką (chyba ,że Twój komentarz), lecz brakiem określonych informacji. Poza tym post na forum jest istotnym źródłem informcji dla graczy przekazywanych również przez innych graczy.

    Support nic nie robi w tych sprawach. Osobiście dostawałem od nich informacje dotyczące działania w tej sprawie (z zastrzeżeniem ,że nie podają jakie). Miałem te osobe w znajomych (specjalnie nie usunąłem) i widziałem,że dalej grała bez problemu. W grze tej nie działa sądownictwo więc wypadałoby, aby support lub administracja coś z tym robiła. Nawet jeśli to tylko rozrywka, którą można zostawić z dnia na dzień, gracze oszuści zwyczajnie przeszkadzają.
    Ostatnio edytowane przez Podkołdernik ; 07.05.2013 o 14:09

  6. #6
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oto własnie chodzi, coś tam niby działają, ale nie dostaniesz informacji ani co zrobili, ani jaka kara była i czy w ogóle była.
    Jest może jakaś osoba która zgłaszając problem do supportu w ten sposób coś odzyskała? Jakie info od supportu dostaliście? I jeśli coś się odzyskało to można wtedy wkleić na forum informacje o oszuście?

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Troche tu siedze, lecz nigdy sie nie spotkalem.
    Oficjalnie rzecz biorac poprostu ktos kupil rybe za X monet i tyle Oni sobie sami ze soba nie daja rady a co dopiero doszukiwac sie i prowadzic jakies dochodzenia.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Ryba rybą, screen z czatu/szeptu jest dowodem ,że nie chodziło o rybe.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlatego właśnie napisałem, że przydałby się zapis takiej rozmowy jako dowód. Nie wiem jak support załatwia takie sprawy, bo nigdy w takiej sytuacji nie byłem. Dropami wymieniam się czy sprzedaję tylko w gildii i wśród osób do których mam zaufanie. Z drugiej strony, nawet ban dla takiego delikwenta nie jest zbyt dużą karą, bo mógłbym się założyć że takich wałków nie robi na swoim głównym koncie, tylko jedzie na multi. Więc w takiej sytuacji pasowłoby żeby support wyśledził, co się dalej dzieje z tak uzyskanymi monetami.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.