Strona 4 z 29 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 285

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    no i koniec:
    "Witaj Wooem,


    Bardzo mi przykro, iż Twój problem nie został naprawiony.
    Jest mi niezmiernie przykro, lecz niestety, wszystkie dostępne narzędzia i środki mogące rozwiązać problem zaistniały w Twojej rozgrywce, zostały wyczerpane.

    Jeśli wyrazisz zgodę, na Twoim koncie może zostać uruchomiona opcja „ reset konta”.
    Twoje konto powróci wówczas do pierwszego poziomu i rozgrywka ponownie rozpocznie się od przejścia samouczka.

    Wiąże się to zarówno ze stratą wszystkich budynków, jak i zakupionych przez Ciebie specjalistów.

    Reset konta jest o tyle korzystniejszą opcją od likwidacji obecnego konta i założenia nowego, gdyż wszyscy Twoi znajomi pozostaną na liście, a w sytuacji, gdy jesteś członkiem lub liderem gildii również w tej materii nic nie ulegnie zmianie .

    Jeśli opcja umożliwiająca reset konta zostanie przez nas aktywowana i będzie dostępna po zalogowaniu się na stronie głównej w zakładce „Mój profil”, wówczas w okno „reset konta” należy wpisać hasło używane do logowania się do gry.

    W ramach rekompensaty otrzymasz następujące rzeczy:
    - wszystkie klejnoty przez Ciebie zakupione, nawet te które zostały użyte
    - wszyscy specjaliści którzy nie zostali zakupieni za klejnoty, czyli ci zakupieni za prezenty eventowe
    - budynki zakupione za prezenty eventowe
    - 3 ostatnie prezenty otrzymane z systemu
    - wszystkie rzeczy otrzymane z pudełek, które nie zostały automatycznie zwrócone na konto
    - a także po 8000 kamienia, desek iglastych i narzędzi, po 5000 marmuru, desek liściastych i monet oraz po 3000 granitu, desek egzotycznych i map.

    Najmocniej przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności z tej sytuacji wynikające."
    pozdrawiam

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kpina z człowieka a nie rekompensata.....

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dostałem to samo, jakaś kpina

    Witaj tomasz1,

    Jest mi niezmiernie przykro, lecz niestety, wszystkie dostępne narzędzia i środki mogące rozwiązać problem zaistniały w Twojej rozgrywce zostały wyczerpane.

    W zaistniałej sytuacji możesz poczekać do następnej przerwy konserwacyjnej, lecz niestety nie mogę zapewnić, iż podejmowane przez dział techniczny prace mające usunąć usterkę powodującą blokadę konta, zakończą się powodzeniem.

    Można także, jeśli wyrazisz zgodę, na Twoim koncie uruchomić opcję „ reset konta”.
    Twoje konto powróci wówczas do pierwszego poziomu i rozgrywka ponownie rozpocznie się od przejścia samouczka.
    Wiąże się to niestety ze stratą posiadanych budynków, jednakże zgromadzone surowce znajdujące się aktualnie w Menu gwiazdy, posiadani specjaliści, budynki nabyte za surowce zebrane podczas trawania wydarzeń okolicznościowych (pisanki, dynie) oraz dotychczas zakupione klejnoty zostaną przekazane na zresetowane konto.

    Reset konta jest o tyle korzystniejszą opcją od likwidacji obecnego konta i założenia nowego, gdyż wszyscy Twoi znajomi pozostaną na liście, a będąc członkiem gildii, również w tej materii nic nie ulegnie zmianie .

    Jeśli opcja umożliwiająca reset konta zostanie przez nas aktywowana i będzie dostepna po zalogowaniu sie na stronie głownej w zakladce „Mój profil”, wówczas w okno „reset konta” należy wpisać hało używane do logowania się do gry.

    Ponieważ funkcja resetująca konto może zostać aktywowana tylko i wylącznie popdczas prac konserwacyjnych, bardzo proszę o informację, czy powyższe rozwiązanie jest dla Ciebie satysfakcjonujące.


    Proszę o informację, czy w tej sytuacji chciałbyś poczekać i, jeśli prace zakończą się sukcesem, odzyskać dostęp do konta na aktualnym poziomie, czy też pozostajesz przy decyzji umożliwiającej jego reset.


    Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszam.

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ufff u mnie po staremu generały mi powracały.. a już miałem stresa po tym co tu czytałem

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie".

    Mam ten sam problem i już kilka dni czekam na jakąkolwiek odpowiedź. Co po takim resecie się odzyskuje? Bo nie ukrywam ale miałem w to konto trochę zainwestowane - łącznie z wykupem diamentów oraz całkiem sporym zasobem surowców oraz generałów, poszukiwaczy i geologów.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tracisz cały EXP (zaczynasz od 1 lvl'u), wszystkie budynki i zawartość gwiazdy. Posiadani specjaliści, budynki nabyte za surowce zebrane podczas trawania wydarzeń okolicznościowych (pisanki, dynie) oraz dotychczas zakupione klejnoty zostają przekazane na zresetowane konto. Nie ukrywam ze taki "reset' mnie nie interesuje.

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam problem z logowanie na przeglądarce Internet Explorer 10. Nie mogę się na niej zalogować, postępowałem zgodnie z zaleceniami wyczyszczone wszystko. Po wpisaniu danych i potwierdzeniu strona powraca do punktu wyjścia, ponownie się zaloguj. Odpaliłem chrome i tu wszystko działa. Co może być tego przyczyną.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja się chciałem dowiedzieć czy ktoś wie do kogo lub gdzie można napisać skargę na SUPPORT, bo to co oni wyprawiają i czego nie robią to jest wulagryzmy..już 2 tygodnie mam zablokowane konto a oni nie raczą odpowiedzieć na żadne maile. Jedyne co napisali to to że podejrzewają mnie o Multikonto, a ja ich podejrzewam o kradzież mojego konta...., do cholery jasnej to jest jakaś żenada
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 30.05.2013 o 09:44

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeśli kogoś już męczy żenujące funkcjonowanie tej gry oraz jej administratorów zapraszam do zapoznania sie z bardzo fajną miłą i interesującą grą gdzie nie ma żadnych problemów technicznych. Link referencyjny
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 27.05.2013 o 12:26

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolega się chyba prosi o urlop od forum. O ile wiem, wrzucanie takich linków jest wbrew regulaminowi.

Strona 4 z 29 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.