Strona 5 z 29 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 285

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    człowieku mam gdzieś to całe forum..tylko blokować potrafią w tej grze, kraść czyjeś konta, i resetować do pierwszego poziomu...ta gra była taka fajna a administracja i cała reszta *****i rozwalili ją. jak się czegoś nie potrafi robić to się tego nie robi. ten cały support to się zna na swojej robocie jak na rosyjskim balecie..banda nierobów

  2. #42
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A czy ktokolwiek Cię tu trzyma na siłę? Nie podoba się, to nie grasz i święto. Takie próby protestu w stylu mod mi wyciął link, to go wkleję jeszcze raz są po prostu żałosne.

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    żałosny to jesteś ty i jak nie wiesz o czym mowa to ***
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 27.05.2013 o 16:44

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No i jeszcze kulturą się pochwaliłeś. A chodzi o to, że support podejrzewa Cię o multikonto i dostałeś czasowego bana do wyjaśnienia sprawy. Widocznie mają ku temu jakieś podstawy. A jeżeli to prawda, to tylko przyklasnąć takiej decyzji.

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jeśli była by to prawda to bym się pogodził i nie stękał bo doskonale znam zasady gry i również nie jestem za multikontem...tylko wkurza mnie to ze sobie zablokowali od tak po podejrzewają..to niech sobie podejrzewają co mnie to..dopóki wina nie została udowodniona to jestem nie winny i grać powinienem móc, a takowej winy mi nie udowodniono. ponad to jak to jest możliwe że nie potrafią odp na maila od 2 tygodni co?? wyjaśnij mi to mądralo.

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poiedz to tym, co dostali areszt tymczasowy. Też im winy nie udowodniono, ale mimo wszystko siedzą, bo widocznie jakieś dowody są. Co do odpowiedzi na maila, to zależy od tego ile mają zgłoszeń może to chwile potrwać.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    spoko...jak chwila trwa 2 tygodnie to powodzenia

  8. #48
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety szybkość supportu czasem zostawia dużo do życzenia. Jeszcze kwestia czy nie dostałeś odpowiedzi na zgłoszenie wysłane z formularza kontaktowego (po pierwsze powinieneś dostać automatycznego maila o przyjęciu zgłoszenia - jeżeli go nie masz to prawdopodobnie zgłoszenie nie poszło, lub też automatyczna odpowiedz siedzi u Ciebie na skrzynce w folderze spam), czy już Ci odpowiedzieli i wysłałeś odpowiedz normalną drogą mailową. Ta druga droga powinna być szybsza, bo nie jest to traktowane jako nowe zgłoszenie, tylko zgłoszenie w toku. W pierwszym wypadku możliwe że to tyle trwa, zależnie od ilości spraw wysłanych na support, w drugim - 2 tygodnie to rzeczywiście za długo.

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.12.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    stanowczo za długo...maile pisałem ze wszystkich możliwych dostępnych środków opcji...oni po prost są beznadziejni

  10. #50
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    rzeczywiście w bloodwars nie ma problemów, co prawda w dziale z bugami na forum jest ponad 1k tematów, ale co to jest.

Strona 5 z 29 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.