Strona 1 z 29 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 285

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z logowaniem

    "W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie"
    I tak próbuje od pół godziny na 3 różnych przeglądarkach...
    Wyczyściłem cache i inne "złote" rady Mishapa nie działają niestety...jak grać?
    pytam się: JAK GRAĆ???
    Ostatnio edytowane przez wigga76 ; 06.06.2013 o 17:19

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proszę zaczekać do jutra (co noc jest puszczany skrypt mający za zadanie odblokować zablokowane strefy), jeśli jutro nic się nie zmieni pozostaje napisać do supportu.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wspaniale, tylko, że chwile przed wystąpieniem błędu znajoma rzuciła mi 2 latające osadniki, a do tego masę Irmin...
    Nie odpaliłem złota, tak, że osadniki poszły na zmarnowanie :/

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 2013-05-05 22_18_30-The Settlers Online - Beta - Nowa Ziemia [Realm 1].jpg, 
wyświetleń: 300, 
rozmiar: 17.0 KB, 
ID: 1049.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie dzis to samo wiec zostaje tylko czekac, szkoda bo czas przygody ucieka i gospodarka spowalnia

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Najpierw relog, jak to się nie uda, czyścić historię i ciasteczka, i znowu relog. Jak w ogóle nie działa, trzeba spróbować następnego dnia, a jak też nie poskutkuje, to zostaje tylko pisanie do supportu.
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez opona94 Zobacz posta
    Najpierw relog, jak to się nie uda, czyścić historię i ciasteczka, i znowu relog. Jak w ogóle nie działa, trzeba spróbować następnego dnia, a jak też nie poskutkuje, to zostaje tylko pisanie do supportu.
    Już jest "następny dzień" Problemy wystąpiły wczoraj, a skoro nie było więcej skarg ze strony Bocian1987 to chyba jednak coś zadziałało

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    mam to samo od wczoraj! :/ :/ czekałem, czyściłem historię, zmieniałem przeglądarki i LIPA! Ma ktoś inne rozwiązanie? Napisałem do supportu ale coś czuję, że sobie poczekam...

  9. #9
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W przypadku błędu uszkodzonego obszaru nie pomogą żadne relogi, czyszczenia i zmiany przeglądarek. To jest błąd na serwerze i może zostać naprawiony wyłącznie przez skrypt puszczany każdej nocy. Jak to wcześniej napisał MOD_Zorro:
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zorro Zobacz posta
    Proszę zaczekać do jutra (co noc jest puszczany skrypt mający za zadanie odblokować zablokowane strefy), jeśli jutro nic się nie zmieni pozostaje napisać do supportu.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam pytanie do osób u których pojawił się komunikat: "Obszar serwera uszkodzony. W tym obszarze wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie"
    po jakim czasie błąd ten został naprawiony?

Strona 1 z 29 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.