Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem założenia Gildii

  1. #1
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem założenia Gildii

    Witam czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak jest?Z góry dziękuje.





    Tak jak myślałem wyburzenie i ponowne postawienie pomogło, a chciałem tego uniknąć,a zlikwidowałem gildiie w sensie rozwiązałem bo chciałem przestawić budynek więc problem i temat nadal pozostawiam otwarty.
    Ostatnio edytowane przez Rademenesik ; 03.05.2013 o 22:38

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A wystarczyło zrobić relog.

    Budynek gildii nie jest konieczny do istnienia gildii, tylko do założenia i powiększania pojemności.
    Certyfikaty są "przywiązane" do gildii a nie do budynku.
    Budynek gildii można przenosić, to nie magazyn.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  3. #3
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat
    NIestety nie zgodzę sie z Toba relog robilem kilkukrotnie i owszem kiedys sie dalo przeniesc budunek gildii teraz sie nie da , żeby byla taka mozliwosc obecnie nie rozwiazywal bym gildii, wiec moze nie masz gildii skoro tak piszesz jesli tak zapytaj kogos kto ma > Pozdrawiam

  4. #4
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Budynek gildii można przenieść w inne miejsce, tylko, że zajmuje on dużo miejsca więc nie w każde.
    zobacz siedlertools.de/wiki/Gilden_Haus
    Zawsze sprawdzam na serwerze testowym.
    Oczywiście, nasz dział techniczny pracuje nad wyeliminowaniem poprawnego działania gry, jednak nie możemy przewidzieć jak długo prace te potrwają. Stan: To nie jest bug.

  5. #5
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat
    OK miejsce mialem wszystko mialem przniesc nie moglem, nie istotne juz , pytanie jest nadal takie dlaczego po przestawieniu budynku i odczekaniu okresu 24godzin nie mogłem ponownie założyc gildii? i wyskakiwal ten bład jak na załączonym obrazku gdzie wyburzenie i ponowne postawienie siedziby gildii nie stwarzało juz tego problemu.

  6. #6
    Osadnik Awatar ahoj_zeglarze
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowy Świat
    na serwerze testowym oczywiscie idzie przestawic siedzibe gildii, na naszym serwerze niestety nie sprawdzone przez wiele osob

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.