Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem z przygodą

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia

    Problem z przygodą

    Wczoraj nie mogłam zakończyć przygody Czarni rycerze, wyskakiwał błąd serwera, dzis po konserwacji wogule jej nie ma. Generał wrócił, ale ja jej wogóle nie zakończyła, nie ma ani jednego dropu NIC. Support jak zwykle nie odpowiania, może ktoś ma podobny problem?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzisiaj rozpoczalem przygode "Wikingowie". Wyslalem zaproszenie do znajomego. Zaproszenie nie dotarlo do znajomego , a ja nie moge wejsc w przygode (od godziny czekam na wladowanie mapy ).
    Na testowym serwerze w ten sam sposo pozbylem sie 3 generalow. Do przygody nie moglem wejsc , apo uplywie czasu przygoda zniknela i generalowie nie wrocili (

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.10.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez madziula102 Zobacz posta
    Wczoraj nie mogłam zakończyć przygody Czarni rycerze, wyskakiwał błąd serwera, dzis po konserwacji wogule jej nie ma. Generał wrócił, ale ja jej wogóle nie zakończyła, nie ma ani jednego dropu NIC. Support jak zwykle nie odpowiania, może ktoś ma podobny problem?
    Miałem tak z wikingami, W polowie czasu przejscia generala z przygody na wyspę wyskoczyl radosny komunikat, że wszystkie moje wojska poniosly kleske, przygoda sie zakonczyla, oczywiscie u mnie zero dropu , strata przygody a Suport stwierdził że u nich system nie zarejestrował żadnego błedu. A wyslalem im skan z zakladki "wiadomosci" że np nie moglem przypadkiem przerwac(zakonczyc ) przygody

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Piszcie do supportu jak wiecej osób zgłosi błąd to powinni cos z tym zrobić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.