Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Skąd jesteście?

  1. #1
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Skąd jesteście?

    Jakoś po świętach nic się nie dzieje na naszym serwerze, więc pomyślałem, że zrobię jakiś konkurs. Albo nie, na konkurs trzeba mieć pozwolenie, modowie się denerwują, bo nie wiedzą czy trzeba zamknąć temat, jednym słowem, same kłopoty. W takim razie, zorganizuję zabawę. W regulaminie nic o zabawie nie pisze, a co nie jest zabronione... Ale, do rzeczy. Proponuję, żebyście zdradzili skąd jesteście i w kilku zdaniach napisali, co w tej Waszej miejscowości jest ciekawego. Nie wymieniajcie jednak dziesiątek zabytków, ale skupcie się na jednej rzeczy. To może być wszystko, od obiektu wpisanego na listę UNESCO, aż do samotnego drzewa, pod którym czasem siadacie. Po prostu to, co u siebie najbardziej lubicie. Najciekawsze wpisy zostaną oczywiście nagrodzone. Zamierzam przeznaczyć na nagrody 10k monet i ze dwa silosy, może coś jeszcze. Wszystko będzie zależało od Waszej inwencji. I jeszcze jedno, specjalną nagrodę otrzyma uczestnik zabawy mieszkający, jak się okaże, najbliżej mnie. Dlatego, jeśli ktoś wie, gdzie mieszkam, to proszę nie ujawniać. Na Wasze wpisy czekam do końca kwietnia. Pozdrawiam wszystkich.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jan Kowalski, lat 23, Katowice

  3. #3
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No, super. A, przeczytałeś mój post?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    witam, jestem z Legnicy - małej Moskwy Mieszkam w pobliżu lasku Złotoryjskiego,gdzie często spaceruję z ukochaną psiunią Mimi. Mimo,że do centrum mam daleko,cieszę się,że mieszkam tu, gdzie mieszkam - właśnie ze względu na okolice - jest gdzie połazić, podpatrywać przyrodę(ptaki, sarny, wiewiórki,jeże,a nawet lisy). Uwielbiam fotografować to, co piękne - przyrodę, ciekawe i urokliwe miejsca, moją kochaną pysię i wszystko co się wokół dzieje.
    Zapraszam do oglądania moich zdjęć na portalu fotosik.pl

    http://mariolamimi.fotosik.pl/

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cześć Lannister.
    A ten tekst o miejscu ma wymieniać jego nazwę, czy raczej chodzi o zagadkę?
    Pozdrawiam.

  6. #6
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Miejsowość i konkretne miejsce mają być "ujawnione". Chodzi przecież o "promocję" swoich stron.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hej, pozdrawiam z Kielc.

    Jeżeli chodzi o ciekawe miejsce tutaj to tak naprawde problem bo niby jest mnóstwo rzeczy o których można by opowiedzieć a w gruncie rzeczy wszystko jakieś szaro bure. Pierwsze co przychodzi mi na myśl to knajpa ( w sumie restauracja ) Parkowa (którą przypuszczalnie zna chyba każdy kto mieszka w tym mieście), której swego czasu ze znajomymi bardzo często przesiadywaliśmy zwłaszcza w okresie letnim.
    Miejsce ciekawe nie tylko ze względu na walory sentymentalne ale również na otaczający go taki swego rodzaju parko/deptak na którym stoją w rzędzie popiersia znanych ludzi Generalnie zieleń, słońce, cień, (względna) cisza a do tego zimne piwo ze znajomymi tworzą wokół tego miejsca magiczną aurę którą każdemu polecam odwiedzic

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam serdecznie
    Pochodzę z Gliwic , jest jedno szczególne miejsce które polecam każdemu kto nie był i nie widział. Jest nim Radiostacja Gliwicka jest to drewniana wieża nadawcza położona w województwie śląskim w mieście Gliwice przy ul. Tarnogórskiej. Wysokość 111 m daje jej status najwyższej zbudowanej w całości z drewna konstrukcji na świecie !!! Obiekt wybudowany jest z bali z nieimpregnowanego drewna modrzewiowego, łączonego przy pomocy 16100 mosiężnych śrub W konstrukcji nie ma ani jednego stalowego gwoździa. Radiostacja jest wyjątkowym zabytkiem i warto ją zobaczyć! nie dawno teren na którym została zbudowana został odrestaurowany więc polecam bardzo. W nocy jest pięknie oświetlona kilkoma tysiącami diod LED Taka mała wieża Eiffla ale z drewna

    pozdrawiam
    Subtropic / Słoneczny Gród
    Ostatnio edytowane przez Subtropic ; 26.04.2013 o 14:48

  9. #9
    Happyparowka
    jak to skąd jestem. To jasne że z Marsa, przebywam z innej galaktyki, z innego świata. :P Z ciekawych rzeczy w mojej okolicy to polecam Muzeum Wsi Opolskiej (opole, blisko zjazdu z autoastrady A4). Można wejść do każdego z domu rodem z końca XiX wieku,warto zobaczyć młyn, szkołę, czy karczmę. Są domy budowane zaraz po I Wojnie Światowej, po II wojnie światowej. Inną ciekawą atrakcją niedaleko Opola jest Zamek w Mosznej. Bardzo piękny, ma 99 wież, i swoją bryłą przypomina zamki z bajek Disneya. Pozdro for all

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam
    Mieszkam na śląsku w Rybniku. Jest to bardzo urokliwe miasto. Jest tu trochę ciekawych rzeczy. Ale generalnie Rybnik słynie z ilości rond. Już jest ich ponad 30 sztuk. Jeżeli ktoś lubi jeżdzić w kółko bez celu to zapraszam. Ronda są wspaniale, architekt zieleni już się o to postarał. Wiadomo śląsk jest najbardziej zanieczyszczonym regionem Polski ale u nas w mieście dominuje zieleń. Na rodnach są przepiękne kompozycje kwiatowe oraz inne rośliny. Warto zobaczyć tym bardziej, że we wrześniu zagości u nas Rod Stewart. Także można połaczyć przyjemne z pożytecznym : dobra muza, widok kojący zieleni i jazda w kółko. Zapraszam i pozdraiwam
    Ostatnio edytowane przez bajka ; 26.04.2013 o 23:40

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.