Drodzy Gracze,

z przyjemnością prezentuję tłumaczenie części filmu, który został niedawno udostępniony. Poniżej znajdziecie tłumaczenie fragmentu, który odnosi się do Systemu Badań - zachęcam do lektury.



Przedział czasowy: 02:40 - 04:00
  1. Pytanie
    Powiedzmy, że chcę usprawnić produkcję Węgla na mojej wyspie, czy System Badań mi to umożliwi?
    Odpowiedź
    System Badań będzie systemem umiejętności, który pojawi się w The Settlers Online. Umożliwi on produkcję punktów umiejętności bezpośrednio na wyspie gracza. W grze pojawią się zarówno nowe łańcuchy produkcyjne (będące częścią całej gospodarki), jak i nowe surowce. Punkty umiejętności będzie można uaktywniać w specjalnych drzewkach umiejętności, które umożliwią ulepszanie specjalistów oraz gospodarki wyspy.

    Docelowo w grze pojawią się 3 drzewka umiejętności, które będą odpowiadały za różne aspekty rozgrywki. Jednym z nich będzie drzewko związane z gospodarką. Właśnie w nim znajdzie się, między innymi, możliwość poprawienia czasu produkcji warsztatów oraz cen ulepszeń kopalni. Podsumowując: wyprodukowane punkty badań będzie można wykorzystać w specjalnych drzewkach umiejętności, które umożliwią poprawienie funkcjonowania nie tylko specjalistów, ale również wyspy, w tym produkcji Węgla.


  2. Pytanie
    Jak będzie można zdobywać te punkty umiejętności, które będą wykorzystywane we wspomnianych drzewkach badań?
    Odpowiedź
    W grze pojawi się 7 nowych budynków, które umożliwią produkcję punktów umiejętności. Nowe budynki wprowadzą nie tylko nowe surowce, ale również nowe łańcuchy produkcyjne będące częścią gospodarki. Właśnie dzięki nim będzie można zdobywać punkty umiejętności, które później będzie można rozdysponować w drzewkach umiejętności.

Życzę miłej gry,
BB_xaar.