Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Banowanie

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Tymko01
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Banowanie

    Nie wiem jak docelowo ma wyglądać ban wlepiany przez nadgorliwego moderatora czatu, jednak wydaje mi się że system który sprawia iż w momencie otrzymania bana nagle znikają wszystkie okienka czatu począwszy od szeptu/handlu/czata gildii kończąc na ogólnym i pomocy jest błędem którego od roku nie naprawiliście. O ile jestem wstanie zrozumieć zablokowanie okien do rozmowy na czatach publicznych (ogólny/pomoc/handel) tak wyłączenie z możliwości pisania w czacie gildii i szepcie jest jakąś totalną farsą. Nie będę już wspominał o tym że ban powinien blokować możliwość pisania ale nie czytania! Jeżeli są osoby które na to zasługują to stwórzcie kilka opcji banów, bo wątpię żeby za wklejenie linka do obrazka należało mi się całkowite zablokowanie wszystkich okien na kilka godzin. Jeśli nie potraficie od roku tego naprawić to po prostu zabrońcie banowania.
    Po kolejne, kiedyś jak dostawało się bana wyskakiwał komunikat że tego bana się dostało, obecnie to wygląda tak jak bym miał jakiś błąd w grze, nagle wszystko znika i wyskakują errory.



    Przy okazji zapytam się dlaczego moderatorzy (na serwerze Kolonia, nie wiem jak jest na innych) przestali bawić się już w jakiekolwiek ostrzeżenia i od razu banują nawet osoby które napiszą coś na publiku raz na miesiąc, często nie wyjaśniając nawet za co?

    Czekam na jakieś wyjaśnienie kompetentnej osoby i zapewnienie że błędy zostaną naprawione. Jeśli moderatorzy mają się zachowywać jak małe dzieci które pierwszy raz od miesięcy mogą się w coś "pobawić" (w tym przypadku banowanie) a ma to być połączone z tak niedopracowanym systemem banów to dostarczacie mi na własne życzenie kolejnych powodów do tego że w tą grę nie warto inwestować własnych środków finansowych do czego tak gorąco zachęcacie.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Brak możliwości czytania jest totalną bzdurą i pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, osobiście to częściej wyłapywałem karniaki na forum, ale na czacie też mi się zdarzyło wyłapać laczka za "podburzanie do awantury". Totalna bzdura bana... Nawet pogadać nie można o tym która pogodynka jest ładniejsza....

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Kolonia
    Wszelkie skargi na moderatorów należy kierować do supportu, dział Problemy techniczne z pewnością nie jest miejscem na takie skargi.
    Wątek zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.