Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Test na Global-7 Serv. Kolonia - LICYTACJA

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    Cool Test na Global-7 Serv. Kolonia - LICYTACJA

    Zapoczątkowaliśmy dzisiaj na Global-7 coś nowego, co może być bardzo ciekawe, oraz rozkręci grających.

    Otóż w grupie kilku osób stworzyliśmy na tym Globalu OTWARTĄ LICYTACJĘ czyli tzw. Aukcję.

    Zasady proste: REGULAMIN :

    1. Wystawiający pisze info co sprzedaje i za ile MONET/GRANITU (ustala sie przy rozpoczeciu licytacji w info). Info wrzuca na Handlowy i na global-5. (Info: licytacja 5k koni od 20monet na g-5) ... INFO WRZUCAMY NA Handlowym TYLKO 1 RAZ NA POCZĄTKU LICYTACJI.
    1a. wazne zeby cena byla dosc niska max 50% wartosci z "wagi".
    2. po wrzuceniu na global-5 zaczyna się licytacja.
    2a. Gdy trwa licytacja wymagana jest absolutna cisza na kanale (po za ofertami).Sprzedajacy w trakcie licytacji powinien powtarzac przedmiot oferty.
    3. By licytacja była zaakceptowana muszą w niej brać udział MINIMUM 3 osoby licytujące dany towar. (chyba ze sprzedajacy uzna inaczej np.2)
    4. Sprzedający prowadzi licytację pisząc co jakiś czas (10-30s) kto prowadzi i jaką sumą.Co pewien czas warto tez przypomniec INFO oferty czyli co i za ile sprzedajemy obecnie tak by nowi na kanale nie musieli pytać.
    5. Sprzedający również kończy licytację pisząc .. po 1, po 2, i po 3 sprzedane. oczywiście w odstępie czasowym, jesli nie ma zainteresowania może szybciej.(by aukcje byly dynamiczne zaleca sie czas ok. 20-30s miedzy przybiciem dominujacej oferty)
    6. Po zakończeniu licytacji kupujacy decyduje kto wystawia oferte na "Wadze" czyli na handlu.(jesli zdecyduje ze sprzedajacy podejmuje ryzuko wykupienia oferty przez innego gracza zwalniajac tym samym sprzedawce z odpowiedzialnosci).
    6a. niektóre towary maja mozliwosc wystawienie wylacznie przez sprzedajacego zatem radzimy dogadanie szczegolow na szepcie.
    7. Aukcja się kończy po informacji ze strony sprzedającego, że sprzedał, i kupującego, że kupił. (haslem: ofka klepnięta, czy potwierdzam)
    8. I zaczyna się kolejna aukcja.
    9. Obowiazuje kolejka do wystawiania ofert (pytanie po kim mozemy sie wystawic zadajemy w przerwie miedzy licytacjami by nie przeszkadzac sprzedajacemu).
    10. Ustalenia zawarte na kanale sa zobowiazujace.. bierzesz udzial w licytacji dowiedz sie wczesniej co licytujesz. Jesli sie pomylisz jestes zobowiazany do uregulowania naleznosci chyba ze sprzedajacy zwolni Ciebie z tego.
    11. Wszelkie dyskusje i nieporozumienia rozwiazujemy wylacznie na szepcie !

    Zapoczątkowaliśmy to dzisiaj i powiem, że cieszyło się dużym uznaniem wśród sprzedających jak i kupujących. Śmiechu co niemiara. Wesoło było.
    Kontynuacja jutro.

    Edit1:
    PS. Zapoczątkowało to DA-TE : konradus4 oraz Xarfax ... Miłoby było, jakby ktoś z innych gildii się podłączył do nas i pomógł, gdyż nie jesteśmy 24h/7dni na grze niestety ... praca ... info kto by chciał pomóc i prowadzić licytację na glob-7 do konradus4.

    Edit2:
    Wejście na Testowy czat z Licytacją ... Wpisz " /j global-5 " i jesteś na czacie. )oczywiście bez " ".

    UWAGA - ZMIANA KANAŁU z global-7 na global-5 !!
    Ostatnio edytowane przez Xarfax ; 07.05.2013 o 21:17

  2. #2
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    Brałem udział, pozbyłem się zbędnych dla mnie armat w dobrej cenie, polecam, fajna inicjatywa.
    No fuck was given that day.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Ja te armaty kupiłem Potwierdzam, zabawa przednia. Polecam i zachęcam do brania udziału w aukcjach. Chłopaki z DA-TE odwalili kawał dobrej roboty, niech się to nie zmarnuje.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.01.2013
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Polecam
    Zarobilem dzięki temu od wczoraj 3k monet
    Dużo było pytań jak można wejść na g-7.
    Przypominam Aby dołączyć na g-7 trzeba Wpisać komende /j global-7

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    qerpl .. już dodałem info w 1. poście.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Dużo ludzi odbiera to tak, że handlowcy wystawiają swoje przedmioty, ale to nie prawda.

    Wystawić może każdy, wystarczy się wpisać w kolejkę lub zapytać kiedy mogę wystawić swój surowiec/przedmiot.
    Więc zapraszamy na prawdę wszystkich, a nie tylko wybranych. im więcej osób tym ciekawsze licytacje będą.
    Często jest tak, że przedmiot licytowany schodzi poniżej cen rynkowych, ale również czasami idzie wyciągnąć więcej jak jest popyt.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    Brawo chlopaki , g-7 tetnilo życiem cały dzień. należy Wam sie jakiś bonus

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Szkoda tylko, że jest parę osób, które próbują to rozwalić dokładnie 2-3, ale mam nadzieję, że support do którego pisałem już w tej sprawie przydzieli kogoś do pilnowania porządku podczas licytacji.

    W/g mnie zabawa przednia, szczególnie że sam parę razy przepłaciłem xD ale tak to juz jest na aukcjach, czasem taniej, czasem drożej

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Edit kanału licytacji z global-7 na global-5

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A nie może być global-10 tak jak na słonecznym?

    Jak tak będziecie przekładać to niedługo będziecie się sądzić o prawo do Global-1...

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.