Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Wybory Miss (nowego) Świata 2013

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat

    Wybory Miss (nowego) Świata 2013

    Witajcie wszyscy na corocznych (tak naprawdę to pierwsza edycja) wyborach Miss!

    Jak już się domyślacie, czeka Nas nie lada zabawa. Każdy z Was będzie mógł oddać głos na jedną z zaprezentowanych niżej kandydatek. Ta która uzyska najwięcej Waszych lajków, wygra tytuł Miss nowego Świata!

    A to nie koniec atrakcji! Z osób które wybrały swoją faworytkę, wylosuję jedną, która to otrzyma... UWAGA! Jedno wiadro wody! Czystej H2O!
    Pewnie zastanawiacie się po co komu wiadro wody? Będziecie mogli oblać Nim nową Miss, ubraną w biały podkoszulek! Yhym! (Chyba że ucieknie).

    Tak więc, nie kierujcie się tylko wyglądem Naszych bohaterek (hahaha, jakby wygląd nie miał znaczenia, szczególnie na konkursie Miss)

    KANDYDATKA NR. 1



    Ma na imię Kingaja. Ma królewski rodów! Toż prawdziwa księżniczka. Król próbował mnie przekupić, by zgarnęła tytuł bez głosowania, ALE JESTEM NIEPRZEKUPNY HEHEHE (tak naprawdę to za mało dawał).
    Jej marzeniem jest zjednoczenie wszystkich wysp w TSO, wzorując się na trzeciej rzesz.... TFU! Na Unii Europejskiej!
    Wspominałem już że jestem nieprzekupny? Tak? Bo ten konkurs sponsorowany jest z unijnych fundusz. NIECH ŻYJE MERKEL!

    KANDYDATKA NR. 2



    Przyjaciele zwą ją Paulinka, ale jest TAK GORĄCA , że jej poprawny nick to XXXpaulinka! Albo jakoś tak.
    W każdym razie, również chciała mnie przekupić (ale nie interesowały mnie pieniądze tylko coś innego) JEDNAK ZNOWU ZOSTAŁEM NIEZALEŻNY.
    Jej hobby to podróże dookoła wyspy, imprezy na G1 i picie napitku z kolegami.

    KANDYDATKA NR. 3



    Gdy tylko ją zobaczysz, nie sposób będzie przejść obojętnie! I mimo że ma na imię Megan, jej nick został rozciągnięty do Megaaan, bo każdy kto się z nią witał nie mógł zamknąć japy z wrażenia. Gdy prowadzili kasting do soczków Leona, pierwotnie to właśnie jej twarz miała zdobić jego butelkę, a jej nick miał być umieszczony w hicie, którego cover zrobił potem Justin Bieber ft. Rihanna.

    "Znacie Megan? Każdy ją zna! Ona zawsze świetne pomysły ma!"

    KANDYDATKA NR. 4



    W przeciwieństwie do opisanej wyżej kandydatki, ta jest jej zupełnym przeciwieństwem! Może dlatego niektórzy mówią na nią Myszką131!
    Który z Nas (albo która, polityka tolerancji nakazuje mi uwzględnić oba warianty) nie marzył/a o skromnej, przemiłej i sympatycznej partnerce?!
    I mimo że jest delikatną osóbką, dziewczyna ma pazur! Pozory mylą, bo w rzeczywistości jest w niej ukryta prawdziwa KOCICA!

    Jeżeli już się napatrzyłeś na wszystkie kandydatki, bierz teraz komórkę w rękę, wpisz smsa o treści "CO JA TU ROBIĘ" i się palnij nią w łeb! Bo taka dawka gorących dziewczyn mogła sprawić, że przestałeś już myśleć.
    Oczywiście w postach wpisujecie numer swojej faworytki, następnie głosy kiedyś, przez kogoś, zostaną zliczone I WYGRA NAJLEPSZA!! Bo jestem nieprzekupny (czekam na granit) a wszystkiego będzie pilnowała komisja gier i zakładów! Tak ta sama co w lotku. (Też chcą granit).
    Ostatnio edytowane przez BrzytwaGMP ; 18.04.2013 o 18:42

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Kandydatka nr. 3

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    Kandydatka nr 1

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Mysza, Mysza, Mysza!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    nr 3 (ile tego granitu i do kogo?);p

  6. #6
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat
    Oczywiscie ze Kandydatka nr. 3 :P

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    kandydatka nr 3 , proste )

  8. #8
    Osadnik Awatar Kurde_Mole
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Oddał bym swój głos na Alusia2000 skoro nie startuje w tych wyborach to nie zagłosuję wcale ))))) :P

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    number 1

  10. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja 4 przekornie

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.