Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Ulepszenia budynków za klejnoty

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Chyba jak produkowałem kosze, to mój dzieciak półtoraroczny bawił się myszką i pech chciał że trafił w klejnoty przyśpieszające produkcje. 200 poszło do piachu :-D. Jakby było potwierdzenie, to pewnie już by nie trafił drugi raz :-).
    PS Herbanos - ok setnego upadku z konia, przestałem liczyć :-D

  2. #12
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Herbanos Zobacz posta
    No ale kupowac klejnoty?- musiał bym z konia się spier..olić.
    Z konia się spada. Można też upaść na głowę. Jak chcesz podyskutować o przeklinaniu i o przemycaniu wulgaryzmów w swoich wypowiedziach to odpowiedni wątek jest TUTAJ.

    Cytat Zamieszczone przez Lech-ita Zobacz posta
    Chyba jak produkowałem kosze, to mój dzieciak półtoraroczny bawił się myszką i pech chciał że trafił w klejnoty przyśpieszające produkcje. 200 poszło do piachu :-D. Jakby było potwierdzenie, to pewnie już by nie trafił drugi raz :-).
    Moja sześcioletnia córka zaczęła swoją zabawę w TSO od anulowania mi przygody, akurat trafiło na Koniec Świata w trakcie eventu Z tym, że tam jednak trzeba było coś potwierdzić i jej się udało
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 18.04.2013 o 09:37

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A koszt mennicy na 5 poziom 16k klejek to jest dopiero cena Jedynie na co mozna sie pokusic to prowiant i koszary by ulepszyc z 4 na 5 :] bo tak przez tydzien brak wojska i koszy



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  4. #14
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nawet na koszary czy prowiant 21k kleju to przeginka ^^

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Bardzo dobrze. W ogóle nie powinno być opcji ulepszeń za klejnoty. Cały sens gry znika.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.12.2012
    Posty
    309
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Podkołdernik Zobacz posta
    Bardzo dobrze. W ogóle nie powinno być opcji ulepszeń za klejnoty. Cały sens gry znika.
    potwierdzam, jak madry poczekaj, jak żeś głupi to płać, powinno być x2 ale z potwierdzeniem

  7. #17
    Początkujący Osadnik Awatar Herbanos
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wybaczcie wulgaryzm, eh.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przecież firmie chodzi tylko o kasę i nic więcej... :P . Ja jak patrze na ceny upów to pytam się.... kupić odkrywce, geologa czy może rezydencje za to ? Bo up za klejki to kosmos a tu ceny duże ale cóż :P na coś klejki trzeba wydać :P





  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    To jest stanowczo za drogie. W ogóle żebym nad tym pomyślał, to ceny musiałyby być 10x mniejsze w klejkach. Koszary z 4 na 5 za 1k jeszcze bym przeżył...

  10. #20
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BrzytwaGMP Zobacz posta
    W ogóle żebym nad tym pomyślał, to ceny musiałyby być 10x mniejsze w klejkach. Koszary z 4 na 5 za 1k jeszcze bym przeżył...
    Ceny sa ustalane na podstawie kosztow klejnotow na zachodnich serwerach. Nikt Wam nie rzuci mozliwosci skrocenia sobie czasu upgradu z tygodnia do sekundy za 1k klejnotow, co jest rownowartoscia ~polowy stawki godzinowej w normalnej pracy w cywilizowanym kraju ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.