Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Cenzura?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Cenzura?

    Mam pytanie - po kiego grzyba czyścić w dziale 'propozycje poradników' wpisy graczy? Konstruktywna krytyka i twórcze wypowiedzi są moim zdaniem bardziej pożądane niż.. No właśnie.. co? Nadpobudliwość modka? Jako obywatel trzeciej kategorii nie spodziewam się odpowiedzi od supportu... Eksperiencja dowodzi, że takowej nie będzie





    Ave BB_Xaar i jego pasiasto-różowy sfeter

  2. #2
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Jednym słowem ograniczają wolność wypowiedzi, z drugiej strony zaakceptowałeś regulamin i tam jasno jest napisane dlaczego nie można wszystkiego mówić. Choć część modów i tak się zapędza i usuwa posty/wątki, które nie łamią regulaminu hmm
    Ostatnio edytowane przez Gizmo09 ; 13.04.2013 o 20:33

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    3. Administracji forum przysługuje prawo do oceniania, czy wypowiedzi użytkowników są zgodne z regulaminem.
    Regulamin działu

    Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.
    Zasady ogólne - §4 punkt 6

    Mimo negatywnych konotacji, jakie słowo cenzura budzi w naszym społeczeństwie, niestety jest ona konieczna. Wielu graczy swoją mimo wszystko konstruktywną krytykę wyraża w sposób nie do końca akceptowalny, przy użyciu sformułowań i wyrażeń, które ze względu na charakter gry i jej klasyfikację (PEGI-7) nie mogą mieć miejsca. I tu niestety musi zadziałać moderator, taka jego rola.

    @Wojcimierz jeśli oczekujesz od supportu odpowiedzi na post napisany na forum to niestety będę musiał Cię rozczarować. Pracownicy supportu nie przeglądają forum i nie udzielają się na nim, gdyż nie leży to w gestii ich obowiązków. I choć na forum możesz spotkać CM - BB_Xaar'a czy moderatorów to generalnie są tutaj głównie gracze.

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wojcimierz: działem "poradników" zajmuje się obecnie MOD_Yoshi, jeśli chcesz, aby zostawić możliwość komentowania Twoich poradników powinieneś skontaktować się z nim poprzez wiadomość prywatną na forum.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Ahahahaha tragedia! Po prostu żenada. Sięgnęliście dna. Gratulacje, aczkolwiek niczego innego się nie spodziewałem po zielonych kolorkach, którzy budują swoje ego w grze której target to ludzie od +7lat. Jesteście bardziej nadgorliwi niż kanary a autobusach, a to już naprawdę bardzo zła rekomendacja.
    Zamiast przyjąć krytykę zamiatacie ją pod dywan. Niestety przez wasze błędy to my gracze cierpimy .|.
    Nie pozdrawiam.

    Kasujcie dalej posty i wątki, BO FORUM JEST JUŻ TAK OBLEGANE, że po prostu nie można dopuścić do chaosu!
    Ostatnio edytowane przez BrzytwaGMP ; 14.04.2013 o 13:14

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mod moda będzie teraz bronić. Żałośni jesteście tak jak wasze BANY na chatach.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BrzytwaGMP Zobacz posta
    Ahahahaha tragedia! Po prostu żenada. Sięgnęliście dna. Gratulacje, aczkolwiek niczego innego się nie spodziewałem po zielonych kolorkach, którzy budują swoje ego w grze której target to ludzie od +7lat. Jesteście bardziej nadgorliwi niż kanary a autobusach, a to już naprawdę bardzo zła rekomendacja.
    Zamiast przyjąć krytykę zamiatacie ją pod dywan. Niestety przez wasze błędy to my gracze cierpimy .|.
    Nie pozdrawiam.


    Kasujcie dalej posty i wątki, BO FORUM JEST JUŻ TAK OBLEGANE, że po prostu nie można dopuścić do chaosu!
    A wiesz w ogóle, którego wątku ten temat dotyczy i wypowiedzi w jakim tonie?

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przecież nie od dziś wiadomo, że cenzura na forum jest taka jak w chinach ;] pisałem już to tyle razy , że nie zliczę :P. Kilkanaście postów, tematów wątków dotyczących cenzury pisanych prze ze mnie i nie tylko jest od początku kasowana. A Firma ma to w dupie bo ma kasę z klejnotów. Od i cała prawda :P ciekawe ile z tego co napisałem zostanie ocenzurowanego ;]






  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    MOD_Zorro - bezpośrednio do ciebie:

    Dziękuję. Troszkę regulaminu przeczytałem. Trochę dużą troszkę i troszkę niejednokrotnie....

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zorro Zobacz posta


    @Wojcimierz jeśli oczekujesz od supportu odpowiedzi na post napisany na forum to niestety będę musiał Cię rozczarować. Pracownicy supportu nie przeglądają forum i nie udzielają się na nim, gdyż nie leży to w gestii ich obowiązków. I choć na forum możesz spotkać CM - BB_Xaar'a czy moderatorów to generalnie są tutaj głównie gracze.
    Hahaha... Doprawdy nie wiem jak to potraktować...
    - skoro zadaję pytanie skierowane do supportu dosyć oczywiste jest,że oczekuję odpowiedzi...
    - ale nie, przecież sam napisałem,że takowej nie oczekuję gdyż support zazwyczaj ignoruje moje zapytania...Pierwszy raz mnie popieracie?
    - nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale według oficjalnego podejścia supportu każdy moderator forum czy czatu JEST przedstawicielem supportu... niby masło maślane ale skoro w taki sposób uzasadniacie swoje ...hmmm...kompetencje to może także warto by przyjąć jakąś odpowiedzialność z tym związaną?..
    - 'świerzak' chyba jesteś w tym suporcie - tak wnioskuję ponieważ widzę cię na forum po raz pierwszy, ale takie błędy na 'dzień dobry'?? - więc może troszkę cię uświadomię - pracownicy supportu według ich mniemania NIE SĄ PRACOWNIKAMI tylko wolontariuszami. Wbrew temu co twierdzisz PRZEGLĄDAJĄ FORUM I UDZIELAJĄ SIĘ NA NIM co możesz sobie sam udowodnić przeglądając rzeczone forum . Oraz, jak mam nadzieję, LEŻY TO W GESTII ICH OBOWIĄZKÓW ponieważ moderator forum jest od przeglądania forum, czytania wszystkiego co się na nim znajdzie oraz pilnowania aby nie było to nieregulaminowe... Taka rola moderatora. Ciekawa niewiedza jak na kogoś ze staffu

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zorro Zobacz posta

    Mimo negatywnych konotacji, jakie słowo cenzura budzi w naszym społeczeństwie, niestety jest ona konieczna. Wielu graczy swoją mimo wszystko konstruktywną krytykę wyraża w sposób nie do końca akceptowalny, przy użyciu sformułowań i wyrażeń, które ze względu na charakter gry i jej klasyfikację (PEGI-7) nie mogą mieć miejsca. I tu niestety musi zadziałać moderator, taka jego rola.
    Ta część wypowiedzi jest dla mnie podwójnie niezrozumiała: jak może zadziałać moderator, który w związku z powyższym (powyżej cytatu) blablaniem nie przegląda forum? A także jaka była konieczność nieakceptowalności moich wypowiedzi poza stronniczym podejściem moderatora,który przychylił się do pojękiwania założyciela tematu (który nota bene po wrzuceniu go na forum w świetle regulaminu nie jest jego właścicielem?)? Część dotycząca niezrozumiałych składów mogła być (wyjątkowo) potraktowana jako zaśmiecanie poradnika natomiast dużo szersza wypowiedź dotycząca jawnych błędów? niezgodności z symulatorem? Sam poniekąd przyznajesz,że forum należy do graczy ( z czym absolutnie się nie zgadzam) a jednocześnie akceptujesz kasowanie postów ostrzegających graczy przed partactwem?
    No i argument koronny - czym zawiniłem skoro nie dostałem ani jednego malusiego punktu za złamanie regulaminu forum/gry ???


    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Wojcimierz: działem "poradników" zajmuje się obecnie MOD_Yoshi, jeśli chcesz, aby zostawić możliwość komentowania Twoich poradników powinieneś skontaktować się z nim poprzez wiadomość prywatną na forum.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Temat nie dotyczy 'moich' poradników (szkoda,że nie doczytałeś przed zabraniem głosu) ale to także skomentuję:
    Nie. Nie i tyle. Chyba żarty sobie stroisz ze mnie jak i pozostałych graczy będących użytkownikami forum. Mam inną i bardziej racjonalną propozycję - może zrobimy odwrotnie? - jeśli MOD_Yoshi chce w jakikolwiek sposób (budzący wątpliwości) ingerować w tematy założone przeze mnie(np. kasując wypowiedzi użytkowników) powinien się skontaktować ze mną poprzez wiadomość prywatną.

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wojcimierz: proponuję zapoznać się jednak z zasadami panującymi na TSO. Zacytuję
    Cytat Zamieszczone przez Zasady Ogólne §4
    6. [...] Moderatorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo modyfikowania oficjalnych forów i/lub pokojów czatu w dowolnym czasie, według ich uznania i bez uprzedniego powiadomienia.
    Jeśli MOD_Yoshi uznał, że wypowiedzi mogą przeszkadzać (np w tematach w których znajduje się wiele poradników takie wypowiedzi niepotrzebnie rozciągają temat) to mógł je skasować bez informowania o tym autorów postów/wątków.

    Jeśli uważasz, że było to niepotrzebne to proszę skontaktować się z MOD_Yoshi poprzez wiadomość prywatną lub napisać do supportu.
    Cytat Zamieszczone przez Zasady Ogólne §4
    3. Gracze, którzy pragną złożyć zażalenie na zachowanie moderatorów, zarówno na czacie jak i na forum, proszeni są o kontaktowanie się bezpośrednio z zespołem wsparcia technicznego (Support). Wszelkie wątki o tej tematyce na forum (czacie) są niedozwolone i będą natychmiast zamykane lub kasowane.
    W związku z tym, ze Twoje wypowiedzi prezentują się w formie skargi temat zostaje zamknięty, równocześnie ostrzegam, że każdy kolejny wątek będzie tolerowany jako chęć złożenia skargi na moderatora i zostanie skasowany z przyznaniem punktów karnych za przewinienie.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.