Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś/ chciałabyś żeby premie dane od znajomego podswietlały się kolorowo

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak , to dobry pomysł

    39 82.98%
  • Nie

    4 8.51%
  • Być może

    4 8.51%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Premie i ich kolory

  1. #1
    Osadnik Awatar MadDarcy
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Premie i ich kolory

    Witam , wpadłam na pomysł aby premie podświetlały się różnymi kolorami - a nie tylko żółtym - byłoby to ułatwieniem ponieważ czasami zdarzało mi się omyłkowo zamiast talerza ryb rzucić 25 kanapek - nawet nie zdając sobie z tego sprawy .
    gdyby premie podświetlały się innym kolorem - pomyłkę byłoby łatwiej wychwycić.

    przykładowo :
    talerze ryb - kolor zielony
    kanapki - złoty
    kosze Irmy - pomarańczowy ( lub czerwony )

    Co sadzicie o takim rozdzieleniu premii , czy to dobry pomysł ?

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W sumie mogłoby być przydatne, ale trzeba by to też wprowadzić dla premii rzucanych samodzielnie u siebie, bo zdaje się wspominasz wyłącznie o premiach rzucanych znajomym.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    bardzo dobry pomysł

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobry pomysł, też chciałem zaproponować by efekty graficzne premii się różniły, niekoniecznie kolorami. Mogła by ta animacja być inna w każdym typie premii.
    Powód, dla którego z kolei mi przyszło to do głowy był taki, że spotkałem się z wrzucaczami-oszustami: wymieniamy 25 koszy, po czym widzę, że niektóre gasną wcześniej, znacznie wcześniej niż trzeba ...
    Różne efekty graficzne myślę zapobiegły by takim pomysłom.

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    Powód, dla którego z kolei mi przyszło to do głowy był taki, że spotkałem się z wrzucaczami-oszustami: wymieniamy 25 koszy, po czym widzę, że niektóre gasną wcześniej, znacznie wcześniej niż trzeba ...
    Akurat czas trwania premii można sobie sprawdzić klikając na buffnięty budynek, to wiele nie kosztuje Ale kolorki ujawniałyby takie sytuacje od razu.

  6. #6
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fakt faktem, jest tyle rodzajów premii że BB musiało by chyba podpisać umowę licencyjną z firmą Dekoral...
    Pomysł fajny, podoba mi się, ale nie wydaje mi się aby BB się szarpnęło na tak właściwie to średniego poziomu projekt.
    Może kiedyś.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A po co kolory? Skoro podczas upowania są procenty, to podczas premi niech się wyświetla czas, albo po prostu ikona buffa

  8. #8
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    A po co kolory? Skoro podczas upowania są procenty, to podczas premi niech się wyświetla czas, albo po prostu ikona buffa
    O widzisz, to nawet lepsze jak zabawa w kolory. Skoro podczas upa jest dołożona odpowiednia ikonka (wykrzyknik z domkiem i strzałką w górę), to jaki problem dorzucić ikonkę premii na buffniętym budynku? Grafiki już mają gotowe

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo dobry pomysł.
    Ostatnio edytowane przez opona94 ; 12.04.2013 o 17:17 Powód: Usunięcie nietypowej gafy
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z czasami może być problem bo przy całej wyspie w koszach mogłoby to nieźle mulić z odliczaniem, tak samo jak budynek otworzymy to jest czas wczytywany tylko raz i nie jest aktualizowany do czasu zamkniecia budynku. Ale jak znajomy odwiedza naszą wyspę to mogłoby mu się wyświetlać za ile się premie skończą.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.