Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Kto chce weterana?

  1. #1
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Kto chce weterana?

    Cześć ludziska.
    Kończy się event wielkanocny, podczas którego wszyscy ( no, może prawie wszyscy ) mieli w głowach tylko jedno: uzbierać ilość pisanek wystarczającą na zakup weterana. Wiadomo, bez "wetka" w TSO żyje się ciężko. Z przygód można było zdobyć mniej więcej pół generała, a resztę trzeba było dokupić. Jajka osiągnęły zawrotne ceny, na naszym serwerze ok. 20 monet za sztukę. Nie każdego było więc stać na takie fanaberie. Postanowiłem dać szansę tym, którym się nie udało. Zostało mi przypadkiem 1350 pisanek, dam je komuś w prezencie. Chętnych proszę o zgłaszanie się w tym wątku i napisanie w kilku zdaniach, po co im właściwie ten weteran. Autor najciekawszego wpisu dostanie pisanki. I proszę podawać swój level, bo nie ukrywam, że moja oferta nie jest raczej skierowana do graczy na 50 poziomie. Na propozycje czekam do jutra, czyli wtorku, godz. 20.00.

    "Promocja" nie jest oferowana przez BB/UBI, wszelkie zastrzeżenia i uwagi proszę kierować do gracza LANNISTER a nie supportu.
    Mod Zakrecony
    Ostatnio edytowane przez LANNISTER ; 10.04.2013 o 08:44

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    DObre

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mam w dupie tego weterana



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja poproszę, bo mnie krew zalewa jak w przygodzie generał chodzi wolniej od sarny czy innego borsuka
    lvl 41

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    ja poprosze poziom 36 przyda mi sie w końcu jestem krulem tego jak mu tam global 1 zresztą niechce go poco mi jakiś emeryt....
    Ostatnio edytowane przez setlerskrul ; 10.04.2013 o 07:34 Powód: brak poczucia chumoru MoDa brak Obrazków to forum jest SMutne...o nudzie nie wspomnę

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hello dajcie mi jestem chetny,przyda mi sie,mam 31 lvl ,i nie szybko zdobede takiego weterana Alien87
    Ostatnio edytowane przez Alien87 ; 08.04.2013 o 12:25

  7. #7
    Ply4fun
    LANNISTER równy z Ciebie gość! Pozdrawiam

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cześć
    Mnie udało się w tym evencie zakupić weterana dzięki mojemu przyjacielowi, który oddał mi swoje z trudem uzbierane pisanki (połowa wetka) Ma On poziom 36 i zero weteranów. Byłabym przeszczęśliwa mogąc odwdzięczyć mu się za dobroć serca oraz poświęcenie i podarować możliwość zakupu szybkiego "kiziora"
    Pozdrawiam

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ładnie to tak trollować wszystkich? btw. taki weteran jest wart co najmniej 90zł :O

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam Levelek 32 i bez weterana ciezko sobie poradzic i tych jaj za 20m taz ciezko kupic

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.