Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Kto chce weterana?

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Weteran pomógłby mi się jeszcze bardziej wczuć w grę gdyż przy moim 34 lvl trudno przejść jakąś przygodę nie wyprzedając całego dobytku. Grając teraz uzupełniam tylko kopalnie, pola, studnie i przyglądam się wyspie czując się jak XVI wieczny markiz francuski który dokonuje przeglądu swoich wieśniaków

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dogi kompanie zbieram na wetka poniewaz w przyszlosci ulatwi mi walke w przygodach. Mam 38 lvl napewno bedzie ktos kto bedzie mail mniejszy lvl awiec prosze chociaz o 100 lub 200 pisanek zawsze to mnie przyblizy do kupna weterana pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez luzak985 ; 08.04.2013 o 14:30 Powód: bledy

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    13.07.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jak bym miała takiego weterana to bi mi męża ustawił i więcej czasu bym miała dla ts

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Matiz_G
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Koriana Zobacz posta
    Cześć
    Mnie udało się w tym evencie zakupić weterana dzięki mojemu przyjacielowi, który oddał mi swoje z trudem uzbierane pisanki (połowa wetka) Ma On poziom 36 i zero weteranów. Byłabym przeszczęśliwa mogąc odwdzięczyć mu się za dobroć serca oraz poświęcenie i podarować możliwość zakupu szybkiego "kiziora"
    Pozdrawiam
    Popieram z calego serca i wiem o kogo chodzi Takich graczy jak Ty Kori i nasz kolega to ze świecą szukać

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja sprzedałem wszystkie pisanki. Przy tej pogoni za weteranem i cenach jakie panowały aż żal było patrzeć na to wszystko! Teraz mam full kasy pełno towaru i spokojnie mogę się bawić a nie gonić za czymś mało realnym. Kiedyś z czasem może i uzbieram wystarczającą ilość diamentów na weterana, lecz póki co kontynuuję swoją zabawę która rozpoczęła się dawno temu na ATARI Pozdrawia 30lvl

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak, facet jest niesamowity. Oddał bezinteresownie koleżance swoje jaja. Jedyne, co go tłumaczy, to fakt, ze koleżanka jest supersympatyczna.

  7. #27
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Szefu013 Zobacz posta
    Tak, facet jest niesamowity. Oddał bezinteresownie koleżance swoje jaja. Jedyne, co go tłumaczy, to fakt, ze koleżanka jest supersympatyczna.
    I poza jego zasięgiem. Hehehe

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    siema witam Lannister
    Lannister ciekawe podoba mi sie ten nick pytanie o którym lannisterze myślałeś przybierając go? wychodzi na to ze albo jesteś fanem "gry o tron jako serialu" albo jako ksiązek, jeśli nie czytałeś polecam bardzo.
    więc nie przebierając do rzeczy oferte weterana bardzo ciekawa z przykrością stwierdzam ze nie uzbierałem tylu pisanek marne 300 a na klejnotowy zakup czli ok 5000 klejnotów cóż nie stać mnie zarówno jak bym miał czekać albo kupować za sms'y. podejrzewam jak każdemu mi tez bardzo przydał by się weteran z każdej możliwej strony i każda jego cecha jest przydatna zdecydowanie poprawia to osiągi w misjach.
    mój level to 37.dlaczego ja miałbym być tą osobą? a własciwie dlaczego nie?:P
    zrobisz jak uważasz ale mimo wszystko było by miło dostać tego weterana od Ciebie nie bede mówi jak bardzo sie przyda bo kazdy wie nie bede mówił jak bardzo potrzebuje bo każdy własciwie potrzebuje jestem jak kazdy inny potrzrebujący. do tego ortografdia mi siada:P podro
    z cichą naDZIEJĄ BEDE czekał na weterana wzniosę toast za Twoje zdrowie czy to miodem pitnym piwem gorzałką czy innym sxzlachetnym trunkiem kiedy weteran tez pojawił by sie u mnie z góry dziekować

  9. #29
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Film "Gra o Tron" oglądam, książki z serii "Pieśń Lodu i Ognia" czytałem wszystkie. A, o jakim Lannisterze myślałem przybierając nick? Oczywiście, o Tyrionie Pozostali są raczej bohaterami negatywnymi.

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    hehe ,widze ze ma ktos tu dobre serduszko. ja nie mam wetka ,32lvl , bo niestety mnie na to nie stac . trzeba radzic sobie bez . Pozdrawiam

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.