Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Wątek: Kto chce weterana?

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Złota Góra
    wiem, że śnieg za oknem-ale żeby po Wielkanocy Sw Milołaj chodził i prezenty rozdawał

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    za tego weterana Bóg Miłosierdny da Ci odkupienie a ja wskocze na 37levelek

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Propozycja jak z wolontariatu hehe. Mam gdzies tego weterana, ale niestety gra jest tak skonstruowana, ze bez niego nie da sie zrobic niektorych przygod. Co gorsza, konstruktorzy tej gry zaprojektowali w systemie wymog wykonania wlasnie tych przygod aby mozna bylo posunac sie do przodu Nie przewidzieli tylko, ze takimi strzalami celuja we wlasne plecy, bo z pewnoscia czesc ludzi da sobie spokoj nie tylko z weteranem ale w ogole z the settlers. Ja jeszcze ciagne sila woli bo ludziska z gildii we mnie wierza. A swoja droga to interesujaca propozycja z Twojej strony. Bardziej mnie ciekawi czym sie kierowales przedstawiajac taka oferte. Czyzbys byl jednym z tych unikatow (tak jak np. ja) ktorzy czerpia radosc z dawania? Pozdrawiam - Herubin lvl 41

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak poślesz mi te 1350pisanek to Bozia ci wynagrodzi w dzieciach , pięknej żonie no i oczywiście w sam GRANIT w dropach !!! Mam 39 level i bez weterana nie da się grać, jak wszyscy wiedzą jest to bardzo utrudnione.Pisanek nie dałem rady nazbierać, więc jak chcesz pomóc to właśnie mi )) btw. świetny pomysł no i dobre serce a to rzadkość w tych jakże trudnych i ciężkich czasach. Pozdrawiam Subtropic

  5. #15
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Subtropic, mam już piekną żonę i dzieci , ale to oczywiście nie znaczy, że nie masz szans w konkursie.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mogę chcieć ,moje zebrane pisanki oddalam koleżance ,która nie mogła nawet ukończyć eventu gdyż miała za mało odkrywców i na czas nie znaleźli pisanek.Dostała 2 takie zadania - według mnie niesprawiedliwe .Cieszę się że chociaż ona ma weterana a cały ten event to nieporozumienie nabijanie kasy i nic więcej .Mam 39 lvl.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Thumbs up

    Witam
    każdy chce weterana to wiadomo.
    a zwłasza za friko.
    Dlaczego mi masz podarować?
    Z kilku powodów
    1. Bo grzecznie prosze
    2. Bo bardzo chce mieć takiego gienka (napewno bardziej niż inni)
    3. Bo gienki to fajne chłopaki
    4. Bo ty też jesteś ok

    Pozdrawiam

  8. #18
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Spojrzałem teraz na ilość przeglądających działy poszczególnych serwerów. Na innych od 1 do 9, u nas 152

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie dziwne, w końcu darmowy weteran piechotą nie chodzi

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.01.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Fajna inicjatywa z Twojej strony ja też jestem chętny, bo rzeczywiście ciężko się bez weterana robi pod 40lvl, ale jeśli stwierdzisz, że komuś innemu się bardziej należy to trudno

    zawsze warto spróbować

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.