Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: znikajacy granit

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj

    znikajacy granit

    miałem na wadze 25.03 2013r dwie oferty po 12k granitu za 1k pisanek po wygaśnięciu ofert granit mi nie wrócił do magazynu
    pisze to jako przestrogę ponieważ suport ma takie przypadki w dupie
    odpowiedz suportu:
    Uprzejmie informuję, że jak już wspomniałam w poprzednich mailach, nie zanotowaliśmy na Twoim koncie żadnych błędów związanych ze znikającymi surowcami z Twojego konta.

    Niestety nie możemy pomóc Tobie w tym temacie, uważam moją wypowiedź za wystarczająco wyczerpującą i uważam to zgłoszenie za zamknięte.

  2. #2
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    normalne, a komu nie ginęły surowce?
    - ci co myślą że im nigdy to widocznie nawet nie zauważyły bo kto by liczył ile było + ciągłe zmiany, przyrosty handle,....
    - najwięcej wyparowało towaru z wagi przy konserwacjach więc na nie uważajcie.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Następnym razem jak wystawiasz jakąś większą ofertę to zrób sobie screena.
    Dobrze gdyby pod avatarem był zegar z datą i godziną, to przy screenach wszystko było by jasne.
    Chyba ktoś powinien założyć taki temat. ;]
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 08.04.2013 o 10:03

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie tam nigdy nic nie zgineło więc nie rozumiem takiego bólu utraty 12k granitu...Współczucie, choc nie wiem jak to jest...

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ginie ginie, grubasy przyniosą po 30 granitu z poszukiwań, jeden wrzucisz i zaliczy, drugi wrzucisz i zniknie. Nie ma go ani na szaro w gwieździe, ani w magazynie się nie dodaje. Po prostu był i znikł. Warto by to było drogi supporcie zbadać i poprawić, bo to nie są czcze słowa marudnych graczy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.