Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: żenada

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    żenada

    Robicie wszystko (twórcy), by zniechęcić do gry. Pominę formy przymuszania do płacenia, bo kto chce ten płaci. Ale celowe błędy, to już lekka przesada. Przykład: przygoda - okradać bogatych a konkretnie obóz z sir robinem i czterema wieżami. Po zniszczeniu ostatniej wieży interfejs a dokładnie przycisk odwrotu nie reagował w efekcie 200 konnych bezsensownie straconych. Pewnie założenie jest proste - strać i ślij sms-y, by udało się skończyć przygodę. ŻENADA !!!

  2. #2
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    Yyyy po 1 jeszcze nie raz stracisz wieksza armie po 2 200 konny to nie koniec swiata po 3 po co wysylasz atak na bialy zamek jak mogles na wierze i wtedy by sam wrócil.

    za niedlugo tak bedziesz pisal ?
    zenada stracilem 2 R bo blok mi sie nie udał i co mam wyslac sms ?

    Przestan naprawde jak ja bym plakal ile stracilem przez np. to ze nie udal sie mi blok bo pzzycielo mi gre to juz bym mial perma na forum

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    grasz niecały miesiąc to strata 200 konnych może bolec, ale chcąc zaoszczędzić 8rekrótów wysłałeś atak po którym mial nastąpić odwrót, a przy lagach o których wiadomo juz od dość dawna różnie może być (aczkolwiek ja robię przygody z blokami o rożnych porach, w tym wieczornych i jakoś wtopy nie miałem)

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    absolutnie nie miałem na myśli rozpaczy po stracie 200 konnych od tego jestem daleki, bo to tylko gra (na marginesie nudna jak flaki z olejem i pewnie jeszcze może z 1-2 levele i paaaa) ale o sposób w jaki wielu po prostu zdecyduje się wysłać kilka sms-ów, bo to surki brak na odbudowę woja, bo monet też brakuje itd. Dodam, że po ataku na każdą z 3 wcześniejszych wieżyczek sprawdzałem, czy jest możliwość odwrotu i spokojnie była. Po ataku na 4 już takiej mażliwości nie było, więc nie o lagi chodzi. A łącze mam stabilne i bardzo szybkie, komp też wypas, więc nie była to kwestia cache, łącza, czy kompa po mojej stronie. To tyle w temacie, napisałem po prostu, bo irytują mnie błędy softu a w szczególności cwaniacka-pazerność.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    robiłem OB chyba ze sto razy i nigdy nic nie straciłem ponad to co miałem stracić. Konnych wysyłam na wieże i wracają, w sumie juz przy 4 wieży idzie wetek z atakiem na zamek:P
    Mnie bardziej wkurza jak wysyłam do kolegi żeby mi rzucił kosze 25 + 25 + 20 a on dostaje 25 + 20. A do mnie wracają dwie ryby. A te 25 koszy przepada w niebycie. I nigdy już do gwiazdy nie wraca. Zdarzyło się to mi kilka razy i kolegom z gildii również.
    Pozdro.

  6. #6
    bembus
    Witam.
    Opisz supportowi problem ze nie dziala guzik odwrot, ja mialem cos podobnego w zdrajcach, surowce oczywiscie zwrocili.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez bembus Zobacz posta
    Witam.
    Opisz supportowi problem ze nie dziala guzik odwrot, ja mialem cos podobnego w zdrajcach, surowce oczywiscie zwrocili.
    @bembus dzięki za sugestię

    Zwracam honor Support zachował się fair play. Choć tego nie oczekiwałem a opisałem problem jako usterkę/błąd, to zwrócili surki za straty.

  8. #8
    Osadnik Awatar Orzech-ndk
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja nie miałem z tym problemu

  9. #9
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Hm,czegoś nie rozumiem-W OB na wieże wysyła się 100 konnych którzy bez strat je rozbijają i po jaki grzyb dawać odwrót??? w imię czego? Sory Bonawentura ale coś żeś schrzanił.tam nie trzeba żadnych odwrotów dawać,a skoro nie robisz wg poradnika tylko wg własnej koncepcji to potem nie narzekaj.Na koniec jeszcze tylko jednookaż mi gdzie i kiedy było jakiekolwiek przymuszenie do płacenia??? gra jest darmowa a płaci ten co chce mieć lżej czy łatwiej albo ten co wtopił coś w grze przez jakiś błąd chcąc ratować powodzenie przygody-przygoda może się nie powieść i świat się nie kończy na tym-chciałbym zobaczyć ten płacz i lament jakby wogóle nie było dostępnych poradników! wtedy dopiero support miałby lektury do czytania haha

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.10.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja do 40 lvl robiłem przygody i podbijałem wyspę bez poradników Dało radę ) Straty były masakryczne XDDD

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.