Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: ale o co chodzi ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia

    ale o co chodzi ?

    Witam
    Mam problem z zalogowaniem sie na serwer Nowa Ziemia..
    Wszystko sie odpala do momentu az linijka znika i wyskakuje ''porada dnia''a wtedy dostaje takie oto info: ''w tym obszarze wystapil blad.Prosimy sprobowac ponownie''
    Mam pierwszy raz taka typu akcje,a jak z kolei pisze do pomocy na swojego maila dostaje takie oto info:''Uwaga!
    Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
    Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.

    Zatem moze ktos mnie tu oswieci o co chodzi ??
    Gdzie mam pisac aby do suportu moje maile trafialy,i kiedy bede mogl wejsc na gre,z gory dziekuje
    Ostatnio edytowane przez DROZDA222 ; 02.04.2013 o 23:36

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Mnie od godziny ciagle wyskakuje zeby cache wyczyscic - czyszcze, zmieniam komputer, resetuje i dalej wyczysc cache...
    A rano i przedpoludniem dzialalo normalnie

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodam jeszcze tylko,ze ciasteczka usuniete,przegladarka zmieniona ale jak byl problem,tak jest dalej..

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A tak z innej beczki,jacys Mod-eratorzy u sa,czy tylko w jakis godzinach ? Posta utworzylem dosc dawno a odpowiedzi nie mam zadnej,na gre wejsc dalej nie moge,nie wspomne o stratach,ale BB czasami potrafi oddac za swoje bledy ok,tylko po co sa Mod-eratorzy skoro w ciagu 5,5 godzin nie widze zadnej odpowiedzi czy tez jak forum na to wskazuje,pomocy czy porady ?
    Powtarzam,nie moge wejsc na gre bo wyskakuje mi komunikat,ze w tym obszarze wystapil blad ble ble ble,pisze do suportu i nic,tak zaraz ktos napisze ze do 19stej pracuja heh,ale co mnie to interesuje skoro ja moge pracowac do 20stej powiedzmy,i kiedy wracam z pracy skontaktowac sie de facto nie moge bo ''zamkniete'' ?
    Chce po pracy wejsc,pograc,i pogadac z ludzmi,a nie moge dzieki wielkie szanownym Modom za cudowna pomoc,slowa wsparcia i otuchy a ludziom z Nowej Ziemi moge przeprosic tylko za umowione bufy,looty itp,pozdrawiam Drozda222

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lol myślisz ze modzi coś ci mogą pomóc bardziej niż napisać zebyś zgłosił to do supportu O_o

    poza tym na odp 5h czekać byc zniecierpliwiony, dobre sobie, niektórym odblokowowywali konta po kilku miesiącach, tak wiec powodzenia

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    set2g,akurat Ty jestes spoko,pomagasz,dajesz linki,zyjesz z forum,jestes ok Ja gram w to od pol roku i pierwsza taka akcje mam,a swoja droga forum sledze wiece wiem ile i jak sie udzielasz,dla mnie szacun Bardziej by mnie ciekawilo stanowisko modow i BB,no bo wszystko ladnie pieknie ale pol roku czekac heh,niby to tylko gra ale poszanowanie ludzi,ich wklad,czas i nade wszystko fakt ze to gra wlasnie,nie powinno tyle trwac,i zapewne ja jak i Ty o tym wiemy,a to co sie czasami dzieje i ''proszenie sie'' bo wejsc nie moge nie powinno np.teraz zajmowac mojego czasu skoro do pracy mam na 7dma rano...Dzieki BB,modzi itp,jutro moze wejde a jak nie coz,popisac rzecz ludzka :]

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DROZDA222 Zobacz posta
    set2g,akurat Ty jestes spoko,pomagasz,dajesz linki,zyjesz z forum,jestes ok Ja gram w to od pol roku i pierwsza taka akcje mam,a swoja droga forum sledze wiece wiem ile i jak sie udzielasz,dla mnie szacun Bardziej by mnie ciekawilo stanowisko modow i BB,no bo wszystko ladnie pieknie ale pol roku czekac heh,niby to tylko gra ale poszanowanie ludzi,ich wklad,czas i nade wszystko fakt ze to gra wlasnie,nie powinno tyle trwac,i zapewne ja jak i Ty o tym wiemy,a to co sie czasami dzieje i ''proszenie sie'' bo wejsc nie moge nie powinno np.teraz zajmowac mojego czasu skoro do pracy mam na 7dma rano...Dzieki BB,modzi itp,jutro moze wejde a jak nie coz,popisac rzecz ludzka :]
    Skoro śledzisz forum, to powinieneś wiedzieć że:
    1. Moderatorzy NIE są od poprawiania błędów w grze, tudzież informowania o nich programistów, tylko od utrzymywania porządku na forum. Jeżeli błąd wystąpił w grze - pisz na support.
    2. Było wałkowane milion razy, że w przypadku uszkodzonej strefy odpalany jest skrypt w nocy, który powinien tą strefę naprawić. Więc poradziłbym spróbować dzisiaj, jeżeli nie pomógł skrypt, pozostaje support.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widac owy nocny skrypt tym razem zadzialal i gra chodzi,dzieki,temat mozna zamknac :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.