Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kursorki

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kursorki

    Bardzo by mi ułatwiło grę gdyby w koszarach i magazynie prowiantu można by było modyfikować kolejkę produkcji. Tak jak to ma miejsce w kolejce budowania za pomocą przycisków kursora. Teraz żeby zrobić kufel złocistego napitku do zadania gildyjnego muszę kasować wszystko, a za zwyczaj mam załadowany magazyn pro. na 4 dni. Każdy wie ile to zmarnowanego czasu na klikanie a jak się za dużo skasuje i magazyn się ma za mały to przepadają surowce. Niech nikt mi nie mówi ze idą do gwiazdy bo miałem tak kilka razy i przepadły. To samo jest w koszarach przykładowo trenuje mi się 1,5k rekrutów i nagle nie wyjdzie blok. Trzeba mi szybko konnych i co kasujemy wszystkich rekrutów włączamy produkcje konnych i z powrotem rekrutów. Znacznie by ułatwiło mi życie gdyby by były malutkie strzałeczki którymi by sobie przesunął ten kufel lub konnych na początek kolejki produkcyjnej.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To dlategho jest możliwość płacenia kryształami za natychmiastowe ukończenie, co zmusza graczy do kupowania kryształów. Wiadomo ze większość z tego nie korzysta ale znajdą się i tacy dla których sypnąć kilka stówek miesięcznie to niedużo i na nich BB zarabia. Wiec nie wydaje mi się aby ich firma chciała ograniczyć sobie możliwości zarobku.
    PS. Dodaj ankietę.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proszę dodać ankietę.

    Swoją droga pomysł na modyfikację kolejek w magazynie prowiantu czy koszarach, jest już kilkakrotnie zaproponowany.

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak ankiety, wątek zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.