Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Chamstwo na czacie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Chamstwo na czacie

    Witam.Chcę zwrócić uwagę na brak moderatorów na czacie i bezkarność niektórych graczy.Chamstwo,spamowanie,obrażanie innych,wulgaryzmy są na porządku dziennym ,zwłaszcza ostatnio.Dlaczego tacy gracze są bezkarni?Dlaczego reporty nic nie dają?Przecież gracze,którym to przeszkadza,nie mogą cały czas robić screenów i pisać do supportu.Mam nadzieję,że administracja zainteresuje się tym co się dzieje na czatach.

  2. #2
    Osadnik Awatar Noem08
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Popieram w 100%. Na wieczór nie ma jak wejść na globala bez wyzwisk.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Raporty trafiają do aktualnie zalogowanych na danym czacie moderatorów. Mają za zadanie jedynie zwrócić uwagę moderatora na dane zachowanie, ale jeśli moderatora nie ma to pozostaje jedynie wykonanie zrzutów ekranu i wysłanie do supportu.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a jesli skarga dotyczy moda to tez do niego trafia?

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Do moderatorów zalogowanych na czacie trafiają raporty (polecenie "/report nick powód"), skargi wysyłane do supportu trafiają do supportu i moderatorzy nie mają do nich wglądu. Jeśli jakieś zgłoszenie zostanie uznane za prawidłowe a zachowanie moderatora nieodpowiednie to zostaje poinformowany o sytuacji w jakiej nie ma nakładać blokady, ale nigdy nie dowiaduje się której blokady dotyczyło i kto zgłaszał.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a jak raport dotyczy moda to reakcja jest ylko 1 ))

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Podejrzewam, że dipol666 chodzi Ci albo o Magentę albo o Diablicę. Mam teraz taki postulat: wywalcie Diablicę z naszego serwera. Wiele razy miało miejsce, że zwracaliśmy Diablicy uwagę na zachowanie niektórych "multikonciarzy". Okazało się że ci, na których składano do moda skargę dostawali bana na 2h ostatni. Zaś skarżący dostawali bany jako pierwsi, niektórzy nawet permanentne. *****izmom mówimy stanowcze NIE - parafrazując pewien cytat z filmu Pytanie do MOD_Zakręcony: czy Wy czuwacie nad naborem tych moderatorów od czatów? Bo nam się wydaje, że ci ludzie są niedorozwinięci emocjonalnie i zachłysnęli się "władzą". Jestem tego najlepszym przykładem. Nie napisałem niczego nieodpowiedniego, jedynie wyraziłem opinię (w bardzo przyzwoitych słowach) o "pracy" moda i dostałem bana permanentnego. Inni też. Moderatorzy są dla nas, nie odwrotnie. Zresztą sami jesteście graczami, więc chyba rozumiecie. A ja sądzę, że nie jestem jedyny, który domaga się wywalenia tego moda (diablicy) z naszego serwera.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeszcze dodam tylko tyle, że takie osobniki, jak: panicz_globala, kiloga, kuron1 i jego klony to sprawcy tego chamstwa. I teraz kwestia formalna: BB świadczy usługę, która gwarantuje prawa i obowiązki. Te są na stronie ubisoft i to tamten regulamin stanowi podstawę prawną świadczenia usługi. Więc jeśli UBISOFT i jemu podległe BB oświadczają, że dołożą wszelkich starań, żeby usługa była świadczona rzetelnie, to te starania winny być podjęte. Niniejszym postuluję o usunięcie na stałe wspomnianych osób tutaj, na tym forum. Jest to jeden z kanałów kontaktowych i jako taki, spełnia swoją funkcję - Mod team skargę przyjmie, bo ją przeczyta.
    Nie jestem zbyt pracowity, ale jak się wnerwię to będzie pozew. I to taki prościutki, bo to prosty do wygrania case.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A teraz mod team do roboty, bo tłumaczenie że ktoś nie był i nie mógł pomóc jest bez sensu. Diablica była, to nie pomogła. Pomimo raportów i szeptów i czego tam dusza zapragnie ...
    Ostatnio edytowane przez Deliquentus ; 08.04.2013 o 12:58

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Deliquentus:
    1. Skargi na moderatorów kierujemy do supportu, czat i forum nie są miejscem na takie uwagi, za niestosowanie się do tego nakładane są blokady.
    2. Nie zajmujemy się blokowaniem osób posiadających kilka kont, przekazujemy takie uwagi jedynie do odpowiednich pracowników BB.
    3. Jak można przeczytać na forum nabór moderatorów nadal trwa, zgłosić się może każdy (spełniający podane warunki), rekrutacją zajmuje się pracownik BB a nie obecni moderatorzy.
    4. Jeśli moderator nie reaguje to gracz ma prawo wykonać zrzuty ekranu i bezpośrednio zgłosić się z nimi do supportu, proszę tak uczynić w sprawie wypisanych graczy.
    5. Nie wiem jakie raporty i szepty były, ale za same słowa "Bo on ma mulitkonto" bez podania dowodów nie można nikogo ukarać.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.